3

güldür güldürü azgın feministler mi bastı?

20 nisan 2019 cumartesi oynayan bölümünü izledim. değişimi bölüm bölüm farkedebilirsiniz.

bi kaç bölüm önce kadınların regl'i hakkında farkındalık için bir skeç yapmışlardı. iktidara ve günümüz siyasetine göndermeler yaptılar vs.. dedim hmm neler oluyor acaba?

bu bölümde ise minik cinsel espriler yapıp kameraya bakmaya başladılar. son skeçte ise klasik iç organ skeci vardı. sadece öncekilerden farklı olarak bu sefer "rahim" de eklemişler. önceki bölümlerde penis yada rahim hatırlamıyorum. belki de 120 bölüm olmuştur, hiç bu kadar fazla cinsel espri yapılmamıştır.
tamam belki ben, sen yada arkadaşın bu minik esprilerden rahatsız olmayabilir. hemen hemen hepimiz yabancı dizilerden aşinayız, ama bu programın yoğun bir çocuk kitlesi var. ve genellikle aile toplanıp izliyor.
bu arada içeriye dekorasyon getiren 1-2 adam ise gitmiş yerine kadınlar taşımaya başlamış.

kısacası eskiye dair şeylerde "eşitlik" adı altında gereksiz değişim yapılmaya başlamış.
 • -1
  filozofunsakali 1 ay önce
  arkadaş çocuklarda ölene kadar rahim ve penisin varlığından bihaber yaşayacakmış gibi davranıyorsunuz. herkes 12-13 yaşına geldiğinde ergenliğe girmesiyle öğrenmek zorunda olduğu şeyler. o yaşların altı zaten anlamıyor. demekle olmuyor bunlar. travma görselliğe bağlıdır, doğrudan yaşanmışlığa bağlıdır. bu skeçlerin %90'nını anlamıyorlar zaten, genelde gülününce gülüyorlar.
  0
  altaydangelenbarbar 1 ay önce
  çocuk orada öğrenmese okulda öğrenecek okulda öğrenmese mahallede öğrenecek ama illaki bir yerden öğrenicek yaşı geldiğinde zaten artık kendisi merak edip araştırıyor dediğin gibi belli bir yaşın altına anlatsanda anlamazlar zaten
  0
  pentaigo 1 ay önce
  fakat bu skeçte öğretici hiçbir şey yoktu ki? sadece cinsel espriler vardı. büyük ihtimal ailecek izleyenler -ki hemen hemen hepsi- bu sahneler gelince öhöhö yapıp duruşunu düzenleyecek.
  1
  altaydangelenbarbar 1 ay önce
  izlemediğim için yorum yapamıyorum
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  598 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.
30. @hedap | evlilik