• 2
  champ 1 yıl önce
  helal olsun ben bu çocuğu seviyorum
  0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  gerçekten güzel bir video olmuş. hem ben sıskayım, hayatım bok gibi diyen arkadaşlara cevap hemde her türlü başarı hikayesi.
 • 1
  caytiryakisi 1 yıl önce
  ben de aynı böyleyim vücut tipi olarak ama daha zayıfım. çok ciddi bir ilerleme olmamış ama bir ay için harika. gaz verdi bana.
  0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  dene bakalım sende ilk halini ve 1 ay sonraki halini koy bakalım bi fark varmı biz söyliyelim
 • 1
  yepyeni 1 yıl önce
  para var zaman var istiyinci iliyir.
 • 1
  meqt 1 yıl önce
  183e 70 siska mi oluyo lan
  1
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  olmaz mı puvo
  1
  meqt 1 yıl önce
  ıdeal bence beabi
  1
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  sinek gibi olursun puvo. kemiklerin belirgin olur. bence
 • 1
  edige 1 yıl önce
  bu testesteron almiyorsa bende bir bok bilmiyorum
  0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  testosteron öyle kafaya göre alınacak bişey değil puvo
  2
  edige 1 yıl önce
  biliyorum biliyorum ancak yurtdışından kaçak bir şekilde getirtiyorlar kullanan cok arkadaşim var
  0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  arkadaşlarını bilmiyorum ama bu çocukta söz konusu değil bence çünkü kol testosteronu fazla almak insanı kurt adama çevirebilir ama bu çocuğun kol kıllarına bak değişim yok
  0
  edige 1 yıl önce
  dur bakayim öğrenip yazicam
  1
  bcaa 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  kol testosterone u nedir ? öyle bir şey yok çünkü.

  (pi: @edige) eczaneden testosterone dediğimiz anabolizanı sustanon 250 olarak 12₺ ye alabilirsiniz. reçetesiz veriyorlar. illa yurt dışından sipariş etmenize de gerek yok, bkz : buradan da ulaşabilirsiniz.

  şimdi sana gelince (pi: @ibrahimisbilir). tesosterone herkeste kıllanma yapmaz. çeşitli yan etkiler vardır bu ilaçta, kimisinde genetiğinde varsa saç döker, kimisinde kıllanma yapar, kimsinde akne yapar, kimisinde leş gibi ter kokusu salgılar vs. bunların hepsi de sizde olabilir, hiçbiri de. yahut tek yan etki de görebilirsiniz, örn: hali hazırda sinir hastası olduğum için bende agresiflik yapıyor ekstra olarak. anlayacağın kol kılına bakarak testosterone kullanılmamış diyemezsin öyle bi dünya da yok.

  adam zaten köpek gibi zayıf, hayatında ilk defa spor yaptığı için de osursa kas yapar ve yağ olmadığı için de anında belirginleşir. ciddi anlamda bir büyümesi yok, yanında ki hocalarda tanıdığımız iyi hocalar. güzelce beslenmiştir, idmanını aksatmamıştır, ilk ay güzel bi sonuç almıştır, adamın genetiği iyidir olay burda biter.

  kişide steroid yok. zaten kür dediğiniz şey 3 ay sürer ortalama kimse de 3 ayı bitirmeden 1. ayda bu kadar geliştim diye kürün daha başında fotoğraf atıp video çekmez, böyle bi aptallık da söz konusu değil. trapezlerinden belli temiz olduğu, önceki hali de sivilceli sırtından, o nedenle akneden dolayı da kür diyemeyiz.

  işte senin gibi böyle kol kılı felan bi yerlerden duyup gelmiş insanlar yüzünden bu ülkede protein tozunun zararları konuşuluyor hala. • 0
  babasikilikli 1 yıl önce
  yoğun bi program ogunleride alamazsa olabilecek bi değişim.ama bu böyle gitmez bu program 3 ay uygulanmaz yorgunluktan cigerlerde problem olur.
 • 0
  fatihbll 1 yıl önce
  ben bunun 1 ayda yapıldı gerçeğine inanmıyorum.