2
sevdik peki noldu?
bu yazacaklarımı, daha önce yazmaya çalışıpta ulan yazınca daha da kötü oluyorum diyenler,sigara ile ciddi düşünüp, rakı ile sevgili olanlar, amatör takımlarını tutupta kaybedince içmek için bahane bulanlar, süpriz bir iddaa kuponu oynayıp tek golden yatınca da ''ulan biz hayata kaybetmeye gelmişiz lan'' diyebilenler okusun sadece.
diğerleri lütfen; özledim seni canımsın adlı romantizm kokan yazılardan kendilerine pay çıkarsınlar.
sevin, aşık olun, saçlarıyla oynayın, gülümseyin, karşılıklı rakı için, sinemaya gidin, konserlere gidin, el ele tutuşun, martılara simit atın, alışveriş yapın, tatile çıkın, beraber fotoğraf çekilin, dans edin, özleyin, arayın, mesaj atın, gözlerine bakıp onu sevdiğinizi söyleyin, beraber zaman geçirin, beraber şarkı söyleyin, beraber fotoğraf çekilin; hayat sevince daha güzel unutmayın.. (tarzında onlarca kelimeyi alıp aşk nasihatları verenlere sesleniyorum ..) hani şu yazılarında sadece romantizm kokan duygulardan bahsedenlere yazıyorum bu yazıyı..
sevdik, terk edildik, dokunmaya kıyamadığımız saçlara başka bir el dokundu, ağladık (erkek adam ağlar ise, yalandan ağlamaz.. ya çok önemli birini kaybetmiştir, ya da kendisi kaybolmuştur) herkesin sevdiğini anlattığı dakikalarda, siz susarak içiyorsanız eğer keyfine içemeyenlerden olmuşsunuzdur. aklınız onunla beraber karşılıklı rakı içmiştik düşüncesine gider. el ele tutuştuğunuz elin boşluğunu anlamışsınızdır, nereye koyacağınızı bilememişsinizdir ve bir sigara yakmışsınızdır. ''çok sigara içiyorsun sağlığına zararlı'' diyerek sana kızdığı zamanı aklına getirip, gülerek zamanında beni de düşünen birisi vardı lan diyerek herkesin sevdiğini anlattığı dakikalarda konuyu kapatmışsınızdır... beraber dinlediğiniz ve bu bizim şarkımız olsun dediğiniz şarkı, hiç ummadığınız ve hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkar siz yüzünüzdeki gülümsemeyle göt gibi kalmışsınızdır. telefonunuzu çıkarıp mesaj atmak istemişsinizdir, gelecek olan ''ben iyiyim sen nasılsın'' mesajına cevap veremeyecek düzeyde olduğunuz için atmamışsınızdır.beraber çekildiğiniz fotoğraflara bakarak geceleri gündüz etmişsinizdir, ve ne zaman birisi beraber bir fotoğraf çekilmek istese fotoğraflarda gülerek bakamayacak kadar çok acım var demek gelir içinizden. hayat sevince çok acı veriyor beyler unutmayın.
biz bu gece kaybedenler olarak ayaktayız.
hiç bize öyle; sevin,aşık olun, saçlarıyla oynayın, gülümseyin tarzında masallar anlatmayın. çünkü bizler; bir gülümsemenin ardından milyonlarca ağlamanın demini binlerce kez yaşamış olan insanlarız..

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  261 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...