0
sevdiğim kızdan nasıl vazgeçebilirim ?
beyler kız beni sevmiyor ama ben hala onu seviyorum nasıl kafamı dağıtabilirim, nasıl unutabilirim onu ?
 • 0
  nestor 1 yıl önce
  Gerçekten vazgeçmek istiyor musun şansını denedin mi ?
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  bi ara baya yakın olmuştuk konuştuk ettik filan 2 ay boyunca ama herşeyimiz zıt düşüyor ben ak desem o kara çıkıyor ilgi alanlarımız da farklı onun için bende zorlamıyorum artık
  0
  nestor 1 yıl önce
  kardeş aynı olsa da sıkılmaz mısın ondan? Hiç mi ortak nokta yok?
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  aynı olsa zaten bu kadar sorun çıkmazdı, büyük sorunlarımızdan biride ortak noktalarımız hemen hemen hiç yok denecek kadar az olduğu için sohbet etmeye başlasak bile en fazla 5 dakika yada 10 dakika sürüyor, yani konuşmanın tıkandığı anda onun da muhabbetten sıkıldığını anlıyorum galiba.
 • 0
  oflukaptan 1 yıl önce
  Benim ki daha kötü.Ben kızdan hoşlanıyorum ve arkadaşımla çıkıyo.(Yanlış olmasın arkadaşımla çıkmadan öncede konuşmuştuk ama olmamıştı)
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  Onunda acısı ayrı birşey :(
 • 0
  garavel 1 yıl önce
  Ancak başka bir kızı sevmeye başlarsan unutabilirsin sanırım.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  yani hayatım boyunca hiç kimseye bu kadar kendimi kaptırmamıştım, ilk defa canımın acıdığını, ilk defa bir kız için ağladığımı anladım.
 • 0
  lethie 1 yıl önce
  Ayni dert bizde kardeş
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  Allah yardımcın olsun kardeşim bunu demekten başka ne gelir ki elimden ? :))
 • 0
  nestor 1 yıl önce
  Ondan nefret etmek için kendini kandır kardeş. Sürekli seni neden sevmediğini düşün menfaitçi olduğunu düşün alçak bir insan olduğunu düşün düşün...
  1
  swordraiders 1 yıl önce
  Zaten yaptığı davranışlarla onun biraz iki yüzlü ve yalancı tarafı olduğunu anlamıştım, bunu ona inandırtmaya çalışırken oldu ne olduysa.
  0
  nestor 1 yıl önce
  Bunu kullan kardeş kalp kırmadan onunla fazla konuşmadan uzaklaş. Hem belli mi olur kaçan kovalanır bu sefer o sana yakınlaşmaya başlar.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  Bana yakınlaşacağını pek düşünmüyorum aslında çünkü yerimi doldurabilecek kişiler olduğunu biliyorum bu da bana koymuyor değil yani
  0
  nestor 1 yıl önce
  Yaşını bilmiyorum ama bir dede gibi klişe laf söyleyeceğim. Hayat devam ediyor elbet daha kimler gelicek kimler geçecek unutamasan da alışırsın kardeş.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  inşallah kardeşim
 • 0
  batununbiri 1 yıl önce
  Arkadaşlarını topla git 2 duble rakını iç dertleş dök içini o kızı da orda bırak ve evine dön
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  o kadar kolay bırakılmıyo be :):)
  0
  batununbiri 1 yıl önce
  2 senelik ilişkimi bitirdim 2 yıl acı çektim en son bu dediğim şeyi yaptığımdan beri içim rahat kafamı yastığa koyduğumda aynı senaryoyla karşılaşmıyorum.
 • 1
  kesersapi 1 yıl önce
  hiç bişey yapamazsın bekleyeceksin zamanla herşey normale dönecek bi bakmışın gün içerisinde aklına hiç gelmiyor o zamanda bitmiş oluyooo zaten
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  Aynı ortamda olduğumuz ve hergün gördüğüm için aklımdan çıkacağını sanmıyorum.
  0
  kesersapi 1 yıl önce
  öğrenilmiş çaresizlik metodu nası olsa olmaz gözüyle bakacaksın eğer ki umudun kalmadıysaa bi şekilde kopar aşk denen şey birleşemeyince ortaya atılan bişey zaten birleşseydin eğer adı ilişki olurdu...
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  zaman gösterecek
 • 0
  theoflu 1 yıl önce
  onu sı*arken düşün
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  her zaman aklımda çıkarmak ne mümkün
 • 1
  hhserhos 1 yıl önce
  ONU SIÇARKEN DÜŞÜN
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  her zaman aklımda çıkarmak ne mümkün
 • 0
  discidegildishekimi 1 yıl önce
  önce vazgeç artık o gelse bile ben ona gitmem de
  o zaten gelmeyecek
  yavaş yavaş unuttuğunu hissedeceksin ve bu sana acı verecek
  onunla konuşurken acı verecek onu düşünürken acı verecek ve onu artık düşünmediğini anladığın vakit de acı verecek ve bu eşiği geçtiğin an artık hiçbir şey acı vermeyecek günde belki bi kere hatırlayacaksın ama yüzünde sadece tebessüm olacak
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  ben şuan yavaş yavaş unutma sürecindeyim galiba saolasın yorumun için
 • 0
  ooamazingoo 1 yıl önce
  Vazgeçmek diye birşey yoktur sokuk,alışmak vardır. Alışacaksın için yana yana.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  orası öylede içimin daha ne kadar yanması lazım be kardeşim
  0
  ooamazingoo 1 yıl önce
  Geçene kadar. Taa ki onu başkasıyla el ele tutuşmasını düşündüğünde içini acıtmayacak kadar. Kötü düşün herzaman olmadı de gitsin. Çok kötü durumdur kendimden bilirim yalnız kalmamaya bak dertleş biriyleriyle.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  bir iki arkadaşla baya dertleştim zaten de, ben bu işin olurunda değilim artık herşey kabulüm ama unutamıyorum işte
 • 0
  barzo22 1 yıl önce
  kardeşim sen bu sıçarken düşün falan filan diyenlere aldırış etme . unutmak ve vazgeçmek için birşey yapmana gerek yoktur. insan sabah kalktıgımda onu unutucam diyince olmuyor . zamana bırakmak en iyisidir . her geçen gün dahada fazla unutucaksın ve birgün bakıcaksın ki artık aklına gelmiyor . akılda kalan sadece bir kaç küçük anı onlarıda unutmak bana göre mümkün degil. yani kısacası unutmak için birşeyler yapsanda fayda etmez zamana bırak. he birde bu zaman içinde yeni bir kız unutma sürecini biraz hızlandırabilir saygılar..
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  yorumun için teşekkür ederim kardeşim, yani ben öyle her kızla takılan tiplerden değlilim. ilk defa birine bu kadar açıldım ağzımın payını aldım. yani unutmak için yeni bir kızla çıkmak istemiyorum.
 • 0
  mertuchiha 1 yıl önce
  Kendini üzme ya Düşün sen onu deli gbi seviyorsun o allah bilir ne yapıyor Onunla olup üzülmektense tek taraflı aşık kal ayrıca bu işin kurtuluşu yok sıcarken düşün falan boş yani zaman kardeşim zaman sana ilaç olucaktır kalbin her gün ona olan sevgini öldürücektir sen sadece bekle istesende istemesende unutursun zaten zamana bırak
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  o zaman biraz daha zaman gerekiyor. saolasın yorumun için
  0
  mertuchiha 1 yıl önce
  Kardeşim işin çok zor Çünkü hemen yarın olucak birşey degil ama en dogrusu zamana bırak seni sevmeyenle olup hergün üzülmektense bro dedim daha dogru üzme kendini zaman meyvesini verir
  bence
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  allah razı olsun kardeşim tavsiyelerin için
 • 1
  mert52 1 yıl önce
  Kardeşim eğer gerçekten seviyorsan vazgeçemezsin
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  tam olarak vazgeçmek demeyelim de unutmak diyelim
 • -2
  omersur5 1 yıl önce
  Sana 31 adet Malafat-u Şakşakiye yazıyorum kardeşim sabah akşam düzenli.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  saolasın kardeşim
 • -1
  klikpuv 1 yıl önce
  Kardeş ilk olarak onu sıçarken düşün böyle ama bildiğin gibi değil osura osura kütür kütür sıçarken. İşe yaramazsa kendi uyguladığım yol olan kusurlarını abart kızın. yani kısaysa abart burnu büyükse abart . kızın tanımadığı samimi arkadaşınla sohbet et ''ya abi zaten o kızında boyu kısacıktı napayım ben onu'' falan. Beynini kandır kardeş beynini.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  yani kızın kalbini kırmak istemiyorum, her ne kadar beni sevmesede içimde ona karşı bir sevgi var
  0
  klikpuv 1 yıl önce
  kardeş kızın kalbini niye kırasın ben kıza söyle diye bir şey yazdım mı? sadece kendini kandır daha kolay hallolur. beyin çocuk gibidir kolay kanar. beni dinle ;)
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  kusura bakma kardeşim ben kızı yanında dalga geç diye anladım, ama cidden güzel yol deneyebilirim bunu
 • 1
  winstoncode 1 yıl önce
  Unutmak mümkün değil ama ''kafamı dağıtmak'' kelime öbeğinden daha iyisi bulunamazdı sanırım olmasını istediğin durum için. Öncelikle çaba ile atlatılabilecek bir şey değil bu, ama oturup dinlediğin müziklerde dertli dertli hava takınırsan kendine zarar verirsin başka bir boka yaramaz. Normal yaşamaya devam edeceksin kardeşim, seve seve sevmemeyi öğreneceksin. Ama ömrün boyunca hep seveceksin, sadece başkasını daha çok seveceksin belki. Belki de o da olmayacak. Ama bir şekilde yokluğu alışkanlık haline gelecek, varlığını istemeyeceksin. Yine seveceksin, yine seveceksin. Seveceksin de zaman geçicek sadece adını seveceksin. Yani kardeşim yaşa, bunun ilacı yaşamak. Öyle düpedüz yaşamak. Hiç bir şey olmamış gibi değil, her şeyi acısıyla beraber çatır çatır yaşamak. Güzellikleri de var merak etme :)
  1
  swordraiders 1 yıl önce
  tüm yazdıkların için saol kardeşim, her yazdığını kafamın bir yerine not ettiğime inanabilirsin
  0
  winstoncode 1 yıl önce
  Yardımcı olduysam ne mutlu bana. Çeken anlarmış ^^
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  açın halinden aç anlarmış
 • 0
  ahmetteahmet 1 yıl önce
  yapış dudaklarıma
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  anladım kanka.
 • 0
  surmelibirgenc 1 yıl önce
  Hayırlısı de geç, zor olucak bünyen bayağı kilitlendiyse . Kaybedicek daha önemli şeylerinin olduğunu düşün. Sen kalırsın o gider , o kalır sen gidersin . Umut et . Ama sevmiyorsa da zorlama. Sana gidipte " Lan sana kız mı yok " diyemem . Bu devirde hastalık olmuş zaten bu . " Üzülmeyeceğin kadar sevsen böyle olur muydu ? " hayır . Kızları tapar gibi sevmeyin. Hayat uzun , bi o kadar da kısa . Mutlu olabileceğin çok şey var . Mesela gözlerin var . Dua eden ellerin . Ne diye üzülürsün ? Hayat gayeni tek şeylere bağlama . Gidipte kadın düşmanıda olma . Zamanla değil kardeşim , Namaz ile Dua ile geçer . Din dersi vermiyorum yanlış anlama . Olan şey bu.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  kardeş ben o kızı gördüğümden beri her gece uyumadan Allahın kavuşturması için az dua etmedim ama kader de varsa ne yapacaksın ki :)
  0
  surmelibirgenc 1 yıl önce
  Hakkında hayırlı değildir , bilemezsin . " Hayırlısı " de geç . Kız için değil de belki de başka şeyler için dua etmen gerekiyodur .
 • 1
  nihat1907 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  gereken şey 5 lt su bidonu içine 70cl finlandiya votkayı boşaltıyorsun 2 adet büyük boy redbullu ekliyoruz yarım litre yada tadı yumuşak olsun istiyorsan biraz daha fazla vişne suyu koyabilirsin 2 adetde kırmızı tuborgu koyuyorsun az bi çalkaladıktan sonra kapağını açıp köpüğün gitmesini bekliyoruz daha sonrasında ilk 3 bardağı hızlı hızlı cakıp arabaya atlayıp eğlenceli yerleri gezmeye başlıyorsun 1 günlükte olsa unutursun kardeş ertesi gün zaten sızarak geçer etti 2 bundan sonrasını rutine bindir zaten o kafayla bikaç haftaya başkasına aşık olursun bilader hadi afiyet olsun
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  sağolasın kardeşim aldım tarifini
  1
  sesindekiyalnizlik 1 yıl önce
  Bizim burdaki 40 yıllık keş tekelciler veremedi bu tarifi bana valla helal olsun :D +1
  0
  nihat1907 1 yıl önce
  başka tariflerde var hacı istersen vereyim
 • 1
  yasar 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Kardeşim onu aranda bir halat ile bağlı şekilde düşün. O halatın üstüna onunla olan anılarını ve düşüncelerini as. Halatı kes ve onu uzayda kaybolduğunu gör. Emin ol işe yarıyor
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  deneyebilirim saolasın
 • 0
  reformer 1 yıl önce
  vazgeçme kardeşim. aşkta unutmak, vazgeçmek var mı?
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  kızın gönlü olmayınca ne yapabilirim ki ?
 • 0
  roketatar 1 yıl önce
  Unutamazsın yeğen tek taraflı aşk ruhta kâğıt kesiği... Zaman geçer aylarca aklının ucundan geçmez sonra bir gece rüyanı ateşe verir yeniden yeşerir gönlünde piç bi ot gibi senelerce görmezsin mesafe girer araya ansızın düşer gözleri gözkapaklarına damarları delik deşik bi müptezel gibi bakarsın fotoğraflarına en derin nefesi ona çekersin sigaradan en tomurcuk yaş onun için akar gözünden belki sayfalarca yazıp defalarca yakarsın yanmışsın kafamı nasıl çağırırım diye sorma sen zaten dağılmışsın kendini toplasanda göğsünün ortası boş kalacak kalsın aldırma bir daha aşık olman zor.. 9 sene oldu sızısı ilk günkü gibi.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  okurken çektiğin acıyı hissettim kardeşim Allah yardımcın olsun
 • 0
  lasvegasli 1 yıl önce
  Kimse unutmak için sevmemiştir aslında . Ama eğer sevmek sana acı veriyosa unutmak en doğrusu. onun adını ağzına almayacaksın . takip etmeyeceksin hiç bir sosyal mecradan. tribe girdiğinde aklına o gelmemesi için çabalayacaksın. hatta tribe girmemek için duygusal sarkı dinlemeyeceksin. bu herkesin uyguladığı ufak bir yöntemdir . işe yarar mı ? o sana kalmış
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  yani facebookta arkadaşız, instagramdan takipleşiyoruz. ne yapmam gerek bilmiyorum
  0
  lasvegasli 1 yıl önce
  4.5 yıl bir ilişkim oldu . ilişkiyi kendi isteğimle bitirdim ve bir daha da sans vermedim . vermek istemedim . ama sevmediğim için değildi . kendisiyle beraber olmak daha fazla acıtıyordu . kendi mutluluğum , kendi hayatım için bitmesi gerekiyordu . çünkü fedakarlık yapmaktan mutlu etmekten mutlu olmayı unutmuştum . Neyse bitti kısaca. Bir süre stalkladım biyerlerden . instagram twitter facebook işte whatsapptan last seenine bakmalar falan. bi anda bi karar aldım . ve her yerden takibi bırakıp engelledim. üzerinden 1.5 yıl geçti . artık sadece birilerine tavsiye vereceğim zaman konusu geçiyor . biraz istikrar biraz nefsine hakim olmayı basarırsan kendi hayatını yasamaya tekrar dönebilirsin dostum
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  benim başımada ne geldiyse bu whatsapp da cevrimici vakitlerini takip ettiğim için geldi. ben sadece zamanlarına bakmak için değil benim mesajlarıma geç cevap verdiğini görmek için program kullanarak baktım. bir günaydın ve iyi geceler mesajına cevap vermeyecek kadar aciz bir insandı.
  0
  lasvegasli 1 yıl önce
  Bir günaydın ve iyi geceler mesajına cevap vermeyecek kadar aciz bir insanı daha fazla düşünerek daha fazla severek sende aciz duruma düşmemelisin. Herşeyin elbet bir yolu , Her sevgininde değerini bilen bir insan vardır. Yanlış insan için üzülmeyi bırak . Doğru insan senin sevginin değerini bilip karsılık gösterendir . Bu saatten sonra yapacagın o insanı beklemek olmalı dostum
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  orası öylede ben ilk defa birine bu kadar çok değer verdim be kardeşim. yani instagramda ve facebookta engel atmak istesem de elim gitmiyor
  0
  lasvegasli 1 yıl önce
  Kendi hayatın için en iyisini yap dostum . Neyi yapmak seni daha fazla mutlu edecekse öyle yap
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  işte o konuda kararsızım
 • 0
  ertinuviel 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Öncelikle yürekli ol ve vazgeçmen gereken şeyden erkekçe vazgeç. Unutmak zamanla olacak bir şeydir. Ama eğer hayatının büyük bir bölümünü kaplayan bir şeyden vazgeçiyorsan ya da bir dönüm noktasındaysan, yürü derim. Ben böyle zamanlarda kilometrelerce yürürüm, belki benim bir şeyleri kabullenme şeklim böyledir bilmiyorum ama eğer bir hayalim sonlanmışsa, bir hayal kırıklığı yaşamışsam ya da ne bileyim eşimle falan tartışmışsam sadece yürürüm. Tabi ki facebook tu twitterdı instagramdı hepsinden sil. Arındır hayatını ondan.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  yürü derken neyi kastettiğini tam olarak anlayamadım. bildiğimiz yürümek mi yoksa kararlarının üzerine yürü anlamında mı ?
  0
  ertinuviel 1 yıl önce
  kilometrelerce yürürüm yazdıydım bir yerde. :) bildiğin yürümek yaw
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  deneyebilirim tabi okuldan zaman bulabilirsem
 • 0
  kullanici 1 yıl önce
  Kendine güven. Kesin bir karar ver, ben vazgeçtim de ve bitir.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  o kadar kolay olmuyo be abi
  0
  kullanici 1 yıl önce
  Kolay olacağını kim söyledi ki?
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  :))
 • 1
  hayyams 1 yıl önce
  Birader istediğin kız la takıl, istediğin kadar içki hiç, istersen deli gibi paran olsun. İş takıntıya binince bi daha kurtulamıyorsun. Bak benim 9. senem aramızda bin kilometreye yakın mesafe var ama içince elim yine whatsapptan onun numarası üstüne gidiyor. Yani kardeş sen sen ol takıntı yapma hadi kaçtım ben eyv.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  çoktan takıntı haline geldi :(
  0
  hayyams 1 yıl önce
  geçmiş olsun ne diyelim, ama takılma kimseyle sakın. Bir gün gelir aynı masada oturursun. Sonra yüzüne bakıp nasıl sevmek bu amına goyımi, tüm memleketle takıldın derse hoş olmaz. Yapma ben yaşadım. Eline gelen şansları efsane kullan bide. Sevip sevmediğini düşünme..
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  yok kardeş kimseyle takılmam zaten
 • 0
  abi2efesversene 1 yıl önce
  bir hareketini ya da bir saniyelik gülüşünü bile sevseniz unutamazsınız her içtiğinde aklına gelir ciğerini söker
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  maalesef öyle kardeşim
 • 0
  muzlunohut 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Kardeş sıkıntı yap,Vazgeçemezsin.
  0
  swordraiders 1 yıl önce
  Bakacağız zaman gösterecek


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...