geçimsizlikmiş(!)

  4
  gamzeszgin 8.6.2020 16:04
  olay, arnavutköy nenehatun mahallesi sungurlu sokak'ta sabah saatlerinde meydana geldi. edinilen bilgiye göre, 5 çocuk annesi hatice çelik ile eşi veysi çelik arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma yaşandı. tartışmanın ardından hatice çelik sokağa çıktı. evinde bulunan pompalı tüfeği de yanına alarak eşinin peşinden giden veysi çelik, sokak ortasında hatice çelik'e ateş etti.

  hatice çelik kanlar içinde yere yığılırken, veysi çelik çevredekiler tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı. çevredekilerin engellemesiyle olay yerinden uzaklaştırılan veysi çelik bir süre sonra gelerek hatice çelik'e tekrar ateş etti. bu sırada olay yerinde olan yeğeni, veysi çelik'in elinden silahı aldı. çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. hatice çelik vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden 4 kurşunla hayatını kaybettiği belirlendi. hatice çelik'in oğlu ishak çelik ise annesinin başında gözyaşı döktü.katil ise kaçmış.

  emine bulut da böyle çocuğunun gözleri önünde katledilmişti arkadaşlar hatırladınız mı?
  bir sonu var mı acaba?
  her gün her gün bir belki daha fazla kadın hayatını kaybediyor hem de çocuklarının babası, eşleri, sevgilileri, seviyor oldukları insanlar tarafından.
  üzgünüm.

  www.milliyet.com.tr/.../www.google.com
 • 1
  almora 8.6.2020 18:09
  hiçbir şekilde azalmaması, her gün bir yenisinin yaşanması beni çok korkutuyor. nasıl bir nefret buna sebebiyet verebilir, aklım almıyor doğrusu.
  1
  gamzeszgin 8.6.2020 18:48
  nefret değil ruh hastalığı bence.
 • 1
  incekalem049 8.6.2020 18:18
  neresinden bakarsan bak anlamsız manasız
  bir karıncayı bile incitmek tuhaf gelirken
  bir canlıyı hele birde bir insanı neyse
  bundan sonrasını yazmasam daha iyi :(
 • 0
  gamzeszgin 8.6.2020 18:49
  artık yazılacak çizilecek bir şey görmüyorum zaten bu konuda incekalemcim. :(