3

paykasa

bir online ödeme sistemdir, (pi: paypal) dan sonra yerini dolduracağını düşündüğüm sistemdir,paykasakart alıp deneyebilirsiniz. tavsiyemdir.
 • 1
  cambam 2 yıl önce
  paypalın yerini tutamaz
 • 0
  sergennaslan 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  paykasa kartların ne işe yaradığını merak ediyorsanız, bu kartların bir nevi ödeme kartı olduğunu söyleyebiliriz. paykasa kartlarınızı sadece alışveriş yapma amacı ile de kullanmak zorunda olmadığınızı da eklemekte yarar görüyoruz. öyleki söz konusu paykasa kart bozdurma olduğunda bu kartı bir yatırım gerçekleştirmek ve birikim yapmak için de tercih edebilirsiniz. bir örnek vererek konuyu daha iyi bir şekilde açıklayabiliriz: 250 euroya satın aldığınız bir paykasa karta 690 tl bir maliyet ödeyerek satın aldığınız günden bir hafta süre geçtikten sonra döviz kuruna bağlı olarak euro yükselmiş olabilir. böyle bir durumda kartınızın içindeki miktar 700 tl ye de otomatik olarak yükselir. böyle bir anda sitemizden paykasa kart bozdurma işlemi talep edebilir, herhangi bir hesap numaranıza miktarın 700 tl olarak aktarılmasını sağlayabilirsiniz. kartınızla bir kez alışveriş yapmış olun ya da olmayın kartınızın içinde yer alan miktarı dilediğiniz an hesap numaranızdan çekebilirsiniz. bu yönü ile paykasa kartlar, dünya genelinde yatırım amaçlı değerlendirilen kartlar içerisinde yer alsa da ülkemizde paykasa kartlar, henüz hak ettiği ilgiyi görmüyor. paykasa kart kullanımı, ülkemizde son zamanlarda ilgi görmeye başladı ve ilerleyen dönemlerde bu ilginin artarak büyüyeceğini tahmin ediyoruz. paykasa kart bozdurma işlemlerinizi http://paykasabozum.web.tr gibi sitelerden de yapabilirsiniz.
 • 0
  tayf 1 yıl önce
  %100 güvenilir paykasa alımı ve paykasa bozdurma işlemi için www.paykasaalsat.com ailesini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. siz değerli müşterilerimize paykasa alımlarınızda güveni ve kaliteli hizmeti sunmaktan kıvanç duyarız. www.paykasaalsat.com paykasa bayisidir.
 • 0
  ucakadam 1 yıl önce ~ 11 ay önce
  ön ödeme olarak kullanılan sistem. güvenli alışveriş içinmiş.
  bknz: paykasa nedir

 • karışık

  Karışık

  135 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..