%100 destek alma garantili paket programı

  0
  gardian 23.10.2015 23:10

  %100 KESİN DESTEK ALMA GARANTİLİ DANIŞMANLIK HİZMET PAKET PROGRAMI;

  1- Girişimci İş Fikrinin Geliştirilmesi.

  (Uygulayacağınız iş fikri ve yatırım ile ilgili en yeni ve güncel stratejileri size atadığımız KOBİ Uzmanlarımız size anlatır ve KOSGEB ‘e sunacağınız iş fikrini geliştirir.)

  2-KOSGEB Girişimcilik Desteği Için Başvuru Evrak Ve Işlemleri Için Danışmanlık

  . (KOBİ Uzmanlarımız size KOSGEB Girişimcilik Desteği başvurusu için yapmanız gereken iş ve işlemleri, ,KOSGEB başvuru evrakları vb başvuru ile ilgili bütün konular hakkında danışmanlık sunar.)

  3- %100 Kesin Destek Alma Garantili İş Planı Örneği Dosyası Hazırlama

  (KOSGEB’e sunacağınız KOSGEB Girişimci İş Planınızı KOSGEB’ten Kesin %100 Destek Almanız Garantisi ile hazırlıyoruz. İş Planı Projeniz revize olmadan tek seferde KOSGEB Girişimcilik Kurulu tarafından onaylanıyor. )

  4-İş Planınız Onaylanmaz Ise Kuruluş Giderlerinizi Şirketimiz Üstleniyor

  (İş Planınızı hazırladık ve hazırladığımız iş planı dosyanız KOSGEB Girişimcilik kurul kararı ile onaylanmaz ise şirket kurulumu için yapmış olduğunuz bütün resmi ve zorunlu harcamalarınızı -oda kayıt ,noter, yazar kasa alımı, iş yeri açma ruhsatı giderleri vb- giderlerin tamamını şirketimiz üstleniyor ve uğramış olduğunuz zararı karşılıyor. )

  5-İş Planınız Onaylanmaz Ise Ödemiş Olduğunuz Danışmanlık Ücretinin Tamamını Geri İade Ediyoruz

  (KOSGEB Girişimci İş Planı projenizi hazırladık ve söz temsili KOSGEB girişimci iş planı örneği dosyanız KOSGEB tarafından destek almadı bu durumda sizle yapmış olduğumuz DANIŞMANLIK HİZMET GARANTİ SÖZLEŞMESİ gereği yasal olarak sizden alınan ücret 5 iş günü içinde size geri iade edilir.)

  6-Danışmanlık Süreciniz 1 Yıl Boyunca Devam Ediyor.Ek Ücret İstemiyoruz !

  ( KOSGEB sertifikasını aldığınız günden itibaren işletmenizin resmi açılış için yapmanız gereken iş ve işlemler başvuru evrakları , destek alındıktan sonra 1 yıl boyunca destek bitimine kadar tüm aşamalarda bizi arayıp en doğru ve güncel bilgi alabilirsiniz.Bu devam eden süreç için ek ücret talep etmiyoruz.)

  BRÜKSEL UZMANLARI DAN.LTD ŞTİ ile çalışma karar verip, şirketimiz ile irtibata geçtiğiniz anda e-posta adresinize DANIŞMANLIK HİZMET GARANTİ SÖZLEŞMESİ gönderilir. Bu sözleşme ile üstte bahsi geçen 6 maddede yer alan hizmetleri alacağınızı teminat altına alırsınız.

  KAYNAK :http://www.isplaniornekleri.com/0-destek-alma-garantili-paket-programi/