8
seviye sıfır..
rahatsız olduğum bir konu üzerine yazma kararı aldım. arkadaşlar ne kadar seviyesiz bir toplum haline geldik. açılan başlıkların altında küfür yazarak komik ya da başka birşey olduğunuzu mu sanıyorsunuz.

ergen diyeceğim ama o da değil yani bu seviyesizliktir. yazılan başlıkların altına küfür yazanlar bir halt yediklerini sanıp bir de hava atiyorlardir.. sonra gel bu adamdan vatana millete hayır bekle..

sadece açıyorum sizlere başka hiç birşey değil.. hayatında bir kere tiyatroya gitmemiş, bir opera izlememiş, bir sanat eserini incelememis, bir kitap okumamistir ama küfür etmeyi çok iyi biliyorlar..

çok acınası bir durum.. vesselam..
 • 1
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  simdi kisileri sadece burda yazdiklarin gore tiyatroya gitmedigini anlamak ilginc bi basari . yanlis anlailmasin kufuru yalnizca hakedene edilmesinden yanayim belalti espriden hic hoslanmam
 • 0
  baba_yorgun 1 yıl önce
  ben orada yapmadı demiyorum lakin buralar insana insanlığını anlatan yerlerdir küfürle ovunmez bu insanlar.. vesselam..
 • 0
  nanichirgelair 1 yıl önce
  ne yazıkki durum bu,yetiştirilme tarzı yüzünden böyle oluyor insanlar.
 • 0
  potheadsmoker 1 yıl önce
  +1
 • 0
  riseofhumanity 1 yıl önce
  mesele küfürde değil panpa olay kaybedilen kültürde. ben bu entrye siktirlan yazıp açıklama yapma gereğide duymayabilirdim ama açıklamak zorunda hissediyom kendimi çünkü haklı gibi görünüyon ama eksiksin. insanların her gece içip zina yaptığı, ailenin umursanmadığı, namusun, onurun önemsizleştiği ve insanların birilerini aldatmayı, kandırmayı, gururuyla oynamayı marifet saydığı bir zamanda yaşıyosun. küfür edilmesi takılman gereken son şeydir zira ben hunharca küfreder rahatlarım sözlükte ama yukarda saydıklarımın hiçbiri yoktur bende anladın?
 • 0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  1 haklısın küfür etmek marifet değil
  2 buraya yazdığı küfürle mi adamın vatana millete hayırlı olacağına olmayacağına karar veriyoz?


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...