"bilim yaptırmıyorlar."
 • 2
  hurshit 6.8.2019 20:47
  bu sadece duyduğumuz, her gün onlarcası gidiyor. benim akrabalarım arasında çok zeki ve hatta dahi sayılabilecek 2 kişi vardı. 1 tanesi hollanda'ya 20 bin euro maaş ile gitti. diğeri de geçen hafta ingiltere'ye temelli gitti eşi ile beraber.

  o kadar büyük değerler kaybediyoruz ki haberi yok. kaz dağları'ndan çok çok çok daha büyük kayıplar bunlar. kaliteli insanı zaten çok zor yetiştiriyoruz, bir de böyle toplu toplu gidiyorlar.

  bunun acısı en az 100 yılda zor temizlenir. ha ne olur? ülke bir anda siyasi olarak değişir rahatlar ise eminim bu vatanını seven insanlar da aynı hızda geri gelirler. fakat değişimin hızlı olması lazım, yoksa oraya alışırlarsa, çoluk çocuk yayılırlarsa artık gelmezler.
 • 0
  alicoyum 6.8.2019 20:53
  sonra neden amerika süper güç? bundan işte, dünyanın tüm karışık ülkelerinin beyinleri kendi iradeleri ile oraya gidiyorlar. orada krallar gibi yaşatıyorlar böyle insanları, biz köpek çekiyoruz. akıllıysan bu ülkede sana yaşam fırsatı yok, cahiller ordusu var karşında. yemin ediyorum artık ben de dayanamıyorum, 2 sene verdim kendime. gerçekten bir düzelme görmezsem, ben de gideceğim.
 • 0
  lazcoder 7.8.2019 00:03
  ilk fırsatta bende gitmeyi düşünüyorum.
 • twitter kullanıcıları

  Mantıklı bulduğum/bulmadığım, hoşuma giden/gitmeyen, kendileriyle çelişen twitter kullanıcılarına ait tweetleri ekleyeceğim bölüm.

 • paylaşımlarınızın görüntü formatında olmasını rica edeceğim