18

ekrem imamoğlu'nun sık tatile çıkması

ak troll değilim. hemen laubali olmayın. bazen eleştiri gerekir.

tatil yapmak başkanın hakkı, fakat çok sık tatile çıkması beni rahatsız etmeye başladı.
pbs.twimg.com/.../ECMZCHAWsAAEb66
istanbul gibi çok önemli kadim bir yeri kazandı. bu fırsat bir daha gelmez. ilgimi çekti, sürekli şehir gezilerine katılıyor. sanırsam olası erken seçimde cumhurbaşkanlığı seçimleri için hazırlık yapıyor. il il dolaşarak halkın gönlüne girmeye çalışıyor. tabi bu önemli. ama istanbul için bir icraat yapmazsan sadece halkın içine girerek seçim kazanman çok zor.

tatil yapmadığı zamanlarda da vatandaşın evine misafirlik yapan başkan insana pozitif geliyor, umut getiriyor. ama mesela bugün istanbul sel felaketinde 1 kişi hayatını kaybetti, tatili yarıda kesip istanbul'a dönebilirdi ve önceki belediye döneminde yapılmış hataları bir bir sayıp şunları yapacağız diye çözüm önerileri sunabilirdi. bilmiyorum bu konuda kendisini biraz eksik görüyorum

aksine mansur yavaş gerçekten çok daha başarılı.
 • 1
  imperium 28 gün önce
  ne varsa mansur yavaşta var. ekrem biraz saçmalamaya başladı.
 • 0
  lazcoder 28 gün önce
  tedirgin oluyor insan
 • 2
  circlepit 28 gün önce
  hepsi aynı değil mi amk. bi de cb olunca görün bunu, 'şimdi gemi var gemicik var' la başlar.
 • -1
  magic 28 gün önce
  yine de seçmen farkını belli etti bu olay. aynı şeyi diğer taraftan biri yapsa hakkıdır vs. çomarlayıp dururlardı. ekonun seçmeniyse sorguluyor, kızıyor, kimseye tam tolerans yok. türkiye’nin şu anki durumu pek iç açıcı değil ama en azından bu seviyede koruyabilirsek, ben gelecek nesilden umutluyum, sorguluyorlar, eleştiriyorlar kimseye müsamaha yok. herkes işini yapacak.
 • 2
  racooss 28 gün önce
  alakası yok. aynı günde benim babam da tatildeydi. bayram tatili. değil başkan işçi de aynı tatildeydi. adamın bayram tatili yapması kimseyi ilgilendirmez. sel olduğunda gelip çekpasla suyu mu çekecekti. bunca yıldır ibb başkanı olanların yapmadığı altyapı nedeniyle olan bir durumu 2 aydır başkan olan birine atmak ne kadar da acınası bir durum.
  0
  popiska 28 gün önce
  👏
 • 2
  systemfailed 28 gün önce
  birincisi kimse demiyor 25 yılda kim bu hale getirdi bu memleketi birde zaten adam hemen istanbul a geldi duruma mudahele etti bu dedikoduları çıkaran gazetelerin derdi şudur ibb den aldıkları yardımlar kesildi ve geri kalanlarda troll hepsi bu adamın tatilini kafasına takanlar 25 yıldan beri tatil yapanlara bir baksınlar
  0
  popiska 28 gün önce
  👏
 • 1
  ofsaytsizburak 28 gün önce
  işte bu yüzden muhalif kesimden yıllardır lider çıkmıyor. en ufak hatasında gömüyoruz. eleştirmek bir yana gömmek bir yana. tabi eleştir ama gömmenin ne anlamı var?
  evet 2 ayda 2 tatil izni alması doğru değil. hatasından da döndü zaten. ama sürekli bi şey havası var,zaten laz müteahhit bu da cacık çıktı tarzı söylemler. beklemeyi bilmiyoruz. 1 yıl 2 yıl geçsin o zaman değerlendiririz. 3 milyonluk şehri yönetenle 15 milyonluk şehri yöneten insanı karşılaştırmak şu durumda çok doğru değil. adam resmen ülke yönetiyor o popülasyonla. üstelik belediye şirketlerine atamaları yeni yapıyor eskiler daha yeni istifa etti diye. as takımını da yeni tanıttı. sabır. beklemek lazım.
 • 0
  bizanskurdu 28 gün önce
  çıkması sorun değil de duyulması sorun, yoksa devletin verdiği yıllık izin hakkını kullanmasında bir beis yok. bugüne kadar topbaş'ın ne zaman izne çıktığını kimse bilmedi, çok yanlış yerden vuruyorlar. bu yine döner imamoğlu'na yarar.
 • 0
  altiniser 28 gün önce
  böylesine bir yağışın önceden öngörülemeyip de koskoca metropolde bu kadar büyük bir olay ne kadar trajikomik
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  607 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.