tartışmak

  4
  merid 19.4.2021 20:47
  biriyle sevgilisiniz ve evlilik yoluna doğru gidiyor. seviyorsunuz ama şöyle bir durum var sohbet edemiyor kendinizi açamıyorsunuz ve içinizden sürekli ayrılmanız gerektiğini savunan bir tarafınız var.
  seviyorsunuz ama zarar veriyorsunuz buna rağmen sevgiliniz sizden vazgeçmiyor kendini hatalı buluyor.
  ne yapardınız?
 • 0
  lock 19.4.2021 22:17
  ne yapacağım çok açık, kesinlikle o kişi ile evlenmezdim. evliliğin şakası yok malum.
 • 1
  hedap 20.4.2021 05:14
  cinsin nedir bilmiyorum ama eğer erkeksen sıkıntı yok, kadınsan sıkıntı var.
  karşında ki kadın seviyorsa bırakmaz yani iyi anlamda bırakmaz. bende her ilişkim de hep ayrilayim derim ve sonunda biri bana geldi dedi ki, senin hep kendini güvende hissettiğin bir alanın var ve kendini hep oraya çekiyorsun. kimse seni üzmesin, sana acı çektirmesin diye kendine korunakli bir alan yapmışsın ve orada saklanıyorsun dedi. düşününce hakkiten doğru lan dedim. sonra sonra onunda yardımıyla bu korkudan ve ayrılma isteğinden uzaklaştim. kadınlar gerçekten sevdiklerinde ilişki de korumacı oluyorlar. ama erkekler öyle değil. genel anlamda tabi. kişiden kişiye değişir ama genel anlamda böyle. ama bir erkekten, şahsen ben kendimden böyle şeyler beklemem mesela. yapan var mıdır vardır ama çok nadirdir.
  ve bu ayrılma isteğini tetikleyen şey genelde cinsel bir ilgi duymama bence. karşında ki kişiden tahrik olmuyorsan arkadaş olarak kalmakta fayda var.
  0
  merid 20.4.2021 14:20
  seviyorum ve sevdiğimi biliyorum. ama onu onaylamayan ondan uzaklaşmak isteyen biriyle savaşıyorum. ben bu savaşı verirken onu o kadar cok kırıyorum ki. mesela ağlıyor telefonda konuşurken kriz geçiriyor içim avazı çıktığı kadar bağırıyor ama dışım peki diyor duruyor sakin sakin hatta seslerden rahatsız oluyor telefonu uzaklaştırıyor sonra birden tamam diyorum devam edelim içim dışıma dışım içime bu bizi 2 hafta götürüyor 2 hafta sonra tekrar aynı