iftira atmak istersen yediği kaba sıçmak

  -1
  systemfailed 14.5.2020 20:53
  akp’li metin külünk, marmaray’ı ibb yönetiyor sandı, akp’yi yerden yere vurdu!
  marmaray’ın ulaştırma ve altyapı bakanlığı'na bağlı tcdd tarafından işletilmesine rağmen, eski akp milletvekili metin külünk, twitter'dan istanbul büyükşehir belediyesi'ni hedef göstererek "ibb şu an çalışmıyor" dedi. ibb'ye yaptığını sandığı eleştirileriyle akp'yi yerden yere vuran külünk, "resmen ölüme yolculuk gibi bir yolculuk" dedi.

  eski akp’li vekil metin külünk twitter hesabından marmaray istasyonunun koronavirüs salgınına rağmen kalabalık olan videosunu paylaştı. marmaray’ı tcdd’nin işlettiğini unutan külünk, “bu nasıl bir ciddiyetsizlik ve de nasıl bir aymazlıktır!” diye yazdı.

  akp'li külünk paylaşımında, “burası istanbul/marmaray. bu nasıl bir ciddiyetsizlik ve de nasıl bir aymazlıktır! kamu ve yerel yöneticilerin çok başarılı yönetilen bir süreçte sorumluluklarının daha da farkında olarak ve tehlikenin henüz geçmediğini unutmadan hükümetimizin titizliğine ayak uydurmaları gerekmektedir” diye yazdı.

  külünk’ün twitter hesabından yayınlanan görüntüleri çeken kişi, videoda “görüyorsunuz istanbul büyükşehir belediyesi şu an çalışmıyor. görmüş olduğunuz herkes şu an risk altında. resmen ölüme yolculuk gibi bir yolculuk var şu anda. insanlar burada üst üste, sosyal mesafe diye bir şey yok. belediyeciliği bu kadar kötü yapan, bu kadar kötü yönetimin içerisinde olduğunu görüyorsunuz.” dedi