5

hükümet partisinin muhtemel planı

uzun zamandır ülkeyi yöneten hükümet partisi son zamanlarda herkesin dikkatini çeken bir suskunluk içersinde ..eski verdikleri bakarak yeni söylemleri çok zayıf kahveler kek internet gibi vs çılız söylemler yapılıyor hep 16 yıldır bu hükümeti yöneten ve her seçimi bir şekilde kazanan bir parti için çok basit vaadler bunlar peki neden böyle oluyor ???


öncelikle şunu söylemek gerekiyor 16 yıldır bir ülkeyi yöneten insanlar bu kadar saf olamazlar
bu vaadler ile kazanamıyacakları gün gibi ortada kaybetmek istiyorlar çünkü ülkeye yaklaşan büyük bir ekonomik kriz kapıda seçimi kazanan tarafın üzerine saatli bomba gibi kalacak ve elinde büyük bir şiddetle patlayacak muhtemelen millet ittifakının elinde patlayacak bu bomba
herkes şunu düşünüyor seçim sonrası yargılamalar başlar bu bir palavradır hsyk üyeleri değişmeden asla bir yargılama yapılamaz ve bu üyeler öyle zang diye değiştirelemez ve bu yüzden asla kısa süreli bir yargılama söz konusu olamaz .. peki ne olur ??

muhtemelen hüklümet partisi gelecek olan ekonomik krizi mıllet parsıtınin üzerine yıkar ve erken seçim istenir ve derhal seçime gidilir %60 ile hükümet partisi yeniden iktidar olur çünkü güç merkezi tek bir yerde ne kadar seçim yapılırsa yapılsın pek bir şey değiştirmez ..

16 yılda yapılan oluşum 1 yılda değişime uğrayamaz
 • 0
  maximum 7 ay önce
  öyleyse eğer aşırı derecede riskli bir plan. halk geri zekalı değil sonuçta yeni gelen adamın şakkadanak kriz yaptıramayacağını bilir. krizin sorumlusu ne olursa olsun akp'dir. bunu köylü mehmette bilir.
1 saat önce 1 saat önce 1 saat önce dün dün
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  592 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.