1

rezilligini anlat :)

hayatımızda istesekte istemesek de rezil oldugumuz anlar vardir ben basliyorum;
ailem yalan soyledigim birçok konuda gercekleri sinifta arkadaslarimin yaninda öğretmenlerimden öğrenmişti ve hic unutmam babamin bana tokat atışı...
 • 1
  p90x 2 yıl önce
  ailemin sigara içtiğimden şüphelenmesi sonucu bana farkettirmeden beni izlemesiyle bi gün evde "tek" olduğumu sanarken odam dumanaltı bir biçimde yakalanmak (utanç olmayabilir ama yediğim şamarı unutmam.)
 • 1
  ibrakadabra 2 yıl önce
  okumak
 • 1
  sewo 2 yıl önce
  ayı hatırlamasam da mevsim kış ondan eminim. çok fena nezle olmuşum, burnum mukus dolu tabi o sırada liseye gidiyorum. normalde gitmezdim evde yatardım hasta halimle lakin, çok önemli bir ödev vardı sanırım öyle hatırlıyorum. neyse sadede geliyim.

  ders başladı ben liste sırasında 11. sıradayım, tam sıra bana gelmedi 9. yada 10. sıradaki arkadaşta kaldı zil çaldı tabi bir daha ki ders yüzde yüz sıra bende, gittim tuvalete işimi gördüm burnumu iyice temizlemek istedim çok dolu olmasada, burnumun içinde bulunan mukusu dışarı atamadım peçeteyi rulo yaptım oyle silmeye çalıştım tabi nasıl olduysa tahriş ettim kaşındı. zil çaldı hemen sınıfa koştum.

  sıra bana geldi; tahtaya kalktım sunumu yapıcaktım, birden burnum kaşınmaya başladı. bir hapşurmuşum varya havada musuklarım dans ediyordu sanki tüm sınıfın yüzünde o igrenmeyi gördüm. aradan 1 ay geçti okula gitmedim. yok hastayım bilmem ne yapıyorum tebeşir tozu yutmalar. 7/24 dondurma yiyorum hasta olayım diye lakin en sonunda gittim ve milletin zikinde değildi unutmuşlardı bile ancak ben unutmadım, her detay, her bilgi beynimin kıncallarında duruyor. unutmadım unutmicam...

 • karışık

  Karışık

  136 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..