bu üçlüden en iyisi hangisi? tarafsız ol ve yorumla.
 • 0
  ofsaytsizburak 11.3.2017 20:48
  ikisi kanat oyuncu sneijder 10 numara yanlış karşılaştırma.
  0
  bilal 11.3.2017 20:49 ~ 20:51
  puvom numaraya veya mevkiye göre karşılaştırmadım zaten. kaliteye ve performansa göre karşılaştırmıştım. hem sneijder kanat ta oynayan bir oyuncu. sen nasıl cimbomlusun? 😇
  0
  ofsaytsizburak 11.3.2017 21:00
  10 numaradan bahsettiğim oyun kurucu. quaresma ve nani kanat oyuncusu,sneijder ise oyun kurucu.

  sneijder ajax'ta kanat oyuncusu olarak da oynadı,inter'de de arada sırada kanat oyuncusu olarak oynadı. galatasaray'da da kanat oyuncusu olarak oynadı fakat kanat oyuncusu olarak oynadığı her maç berbat ötesi oynadı. bu sneijder'in asıl mevkisinin oyun kurucu olduğunu gösterir. (ayrıca ajax'taki maçlarını izlemeni tavsiye ederim boş zamanlarında,harika ötesi bir oyuncuydu)

  karşılaştırman çok saçma ama yine de cevaplarım. şu 3 lü arasında dünya'da en çok tanınan,kariyerinde ballondor almayı haketmiş kişi sneijder'dir. sneijder bu lige gelmiş nadir kaliteli oyunculardan biridir.
  0
  bilal 11.3.2017 21:16 ~ 21:17
  kardeşim ben tekrar diyorum ki: "futbolda hangi görevde oynadıklarını karşılaştırmıyorum.". benim karşılaştırdığım nokta kalitesi. bana göre de en çok katkı sağlayan futbolcu quaresma'dır. burda araya zevkler giriyor işte. ne demişler renkler ve zevkler tartışılmaz. biri çıkıp "bana göre en iyisi nani." diyebilir ve buna hiçbir şey diyemezsin. ben burada sadece fikirlerinizi sordum yanlış anlaşılmasın. bu kadar uzatmanın manası yok. sonuçta hepsi hücum oyuncusu. hadi kaleciyle forveti karşılaştırsam "bu konuda haklısın." derim ama senin ille de "birisi oyun kurucu diğerleri kanat oyuncusu." demen çok saçma.
  0
  ofsaytsizburak 11.3.2017 21:19
  sneijder'deki vizyon,kararlılık,takım oyunu,ilk kontrol nani ve quaresm'da yok. quaresma ve nani'deki hız,çeviklik,çalım yeteneği,dribling sneijder'de yok.
  bir oyun kurucu ile içe kat eden oyuncuyu kalite olarak karşılaştıramazsın. iki rol birbirinden çok farklı roller.

  ayrıca sneijder olmasa galatasaray sneijder geldiğinden beri kazandığı kupaların hiçbirini kazanamazdı. hele 14/15 sezonundaki sneijder. sneijder olmasa galatasaray zor ayakta kalır ama quaresma olmasa beşiktaş çok daha iyi oynar. kusura bakma ama quaresma iyi değil.
  0
  bilal 11.3.2017 21:28
  keşke buraya brumayı felan koysaydım da bu kadar tartışma yaşanmasaydı. bu arada "quaresma olmasa beşiktaş daha iyi oynar." demek ne demek ya? bence de quaresma olmasaydı beşiktaş geçen sene ve bu sene şampiyon olamazdı!