6
turkcell’in emocanları
zeki emocan: emocanların en akıllısı. hesabını bilir, kaliteden ödün vermez. karşılaştığı olay ne olursa olsun, onun mutlaka akıllıca bir çözümü vardır.

pamuk emocan: emocanların en iyi kalplisi. kötülük nedir bilmez. tam bir pollyanna’dır. karşılaştığı olaylara hep pozitif tarafından bakar

racon emocan: emocanların en ağır abisi. babacan tavırlarıyla dikkat çeker, delikanlılıktan ve harbilikten asla ödün vermez.

sefa emocan: emocanların en keyfine düşkünü. en yakın arkadaşları internet ve yemeklerdir. üşengeç tavırlarıyla dikkat çeker.

organik emocan: her şeyin doğalını sever. insana ve doğaya saygı duyar. kocaman yüreğinde herkese muhakkak bir yer vardır. duygularını gitarıyla dile getirmeyi çok sever.

tıstıs emocan: emocanların en endişeli, en ürkeğidir. karşısına çıkan hemen hemen her şeyden ürker fakat arkadaşları daima onun yanındadır.


emocanlarının isimlerine tıklayarak görsellerine ulaşabilirsiniz.
iyi puivlemeler ;)


 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  108 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

  nesquik
  hukuk582
 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...