3
anadolu gençlik derneği
anadolu gençlik derneği (kısaca agd), genel merkezi ankara'da bulunan millî gençlik vakfı kapatıldıktan sonra kurulan sivil toplum kuruluşudur. genel başkanı salih turhan'dır. derneğin amaçları "hukuka bağlı, temel insan haklarına saygılı, devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunan, milli, manevi, ahlaki ve evrensel değerlere sahip, üstün vasıflı bir gençlik yetiştirmek." ve toplumumuzun huzur ve barış içinde yaşamasına; kişilerin milli ve manevi değerlere bağlı olarak, temiz bir çevrede, ruhsal ve bedensel yönden sağlıklı olarak yetişip gelişmesine katkıda bulunmak. olarak belirlenmiştir.
 • 0
  kaygusuzyazar 12 ay önce
  ilk defa duydum . hangi partinin altyapısı oluyor bu dernek saadette kalmadı
  0
  garavel 12 ay önce
  ayasofya'nın camiye dönüşmesi talepleriyle gündeme geliyorlar arada. hatta en son fetih gününden önce namaz kılmışlardı.
  1
  kaygusuzyazar 12 ay önce
  ya din konusuna girmeyeyim diyorum ama istanbulda namaz kılacak yer yokmuş gibi birde ayasofya istekleri yok mu beni öldürecek . şu arap sevicilik nedir be . tek amaçları şeriat gelsin her taraf cami olsun . duymamak daha iyi sanki bu tarz dernekleri .
 • 1
  tombalaci 12 ay önce
  ayasofya'nın camiye dönüşmesi için bişeyler yaptıklarını gördüm. neden ayasofya cami olsun ki? ya hristiyanlar için devam etmeli ya da müzeleştirilmeli. boş adamların toplandığı bir dernek olduğu kanaatindeyim.
  0
  huseyinargun 12 ay önce
  adamların geçmişine saygısızlık.
  1
  tombalaci 12 ay önce
  yav hadi onu geçtim. ayasofya cami olsa ne olacak? daha insanlar kendi mahallelerindeki camileri dolduramıyorlar. ayasofya'ya akın mı edecekler? önce gidin kendi camilerinizi doldurun.
  0
  huseyinargun 12 ay önce
  öyle.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...