hayatımda ilk defa gördüğüm kızdan trip yemek.

  6
  haktanbabahayrati 25.2.2017 20:43
  bir gün saat 18.00 sıralarında okuldan çıkmış otobüs duraklarına kadar perişan olmuş bir şekilde geçip, yarım saat beklediğim otobüsüme binmiştim ve oturabildiğim için mutluydum. gerçi ilk durak olduğu için otobüs bomboş sayılırdı. neyse kulaklığımı taktım ozbi çalıyor kafa dinliyorum. otobüs ileri durakta durdu, bir kız bindi gayet tatlı minyon bişey. o kadar boş yer olmasına rağmen geldi yanıma oturdu. ama bende camdan dışarı bakıyorum hiç oralı olmadım. sonra bana döndü bişey söyleyecek gibi oldu, ben kafamı çevirip baktım sonra tekrar cama döndüm. bu şekilde bir kaç defa oldu, sonra omzuma dokundu bana baktı, kulaklığı işaret etti, tekini çıkardım; müzik dinliyorum rahat bırakırmısın dedim döndüm cama. ama kız kıpkırmızı oldu sinirlendi. koltuktan çantasını kafama vurarak (hala nasıl yapabildiğini anlamış değilim) kalktı sinirli sinirli fırladı gitti otobüsten. ne olduğunu anlmadım sinirim bozuldu sözlük.
 • 1
  www 25.2.2017 20:57
  paragraf, parçanın ana fikriyle ilgili olarak bir fikir, bir görüş açıklayan cümle gurubudur. bir yazıda açıklanması gereken birçok fikir ve düşünce olduğundan çeşitli paragraflar bulunabilir. uzun uzun tahlil veya tasvirlere girişen, olayların en ince detaylarına kadar inen paragraflar olduğu gibi bazen bir tek cümleden ibaret olan paragraflar da bulunabilir. yazıların sıkıcı olmaması için uzun paragraflara yer vermemek yerinde olur.

  yazının bütününde olduğu gibi paragraflarda da giriş, gelişme ve sonuç olmak üzere üç kısım bulunur. giriş bölümünde anlatılmak istenen fikir belirtilmeli, gelişme bölümünde bu fikir türlü yollarla geliştirilmeli, sonuç bölümünde ise fikir kesin olarak belirtilmelidir.
  0
  haktanbabahayrati 25.2.2017 21:45
  argo bi ağızla saçma bi anımı anlattım kardeşim. zahmet etmişsin :)
 • 0
  quentra 25.2.2017 20:58
  öküz müsün kardeşim:d sesi kıs demek istemiştir
  0
  haktanbabahayrati 25.2.2017 21:45
  ses yarıdaydı zar zor kendim dinliyordum :(
 • 0
  emre17 26.2.2017 12:33
  dua et yanına kız oturmuş