6

günaydın puvocum

günaydın puvom, günü böyle agresif bir başlıkla açmak istemezdim ancak dayanamadım.
lütfen eleştiri kaldıramayacak veletler uzak dursun.

dünkü akşam olan programı biliyorsunuz. binali vs ekrem imamoğlu. puiv de fazlasıyla "çomar" kitlenin yazılarına denk geldim. çoğunun sadece etrafındaki "abilerinden" duyduklarıyla yaşadıklarını sadece atv izleyerek kendilerini bilgilendirdiklerini düşünüyorlar.
önerim şu: sesinizi kesin!
puiv sizin salak salak taraf tutmanız için varolan bir mecra değil. söyledikleriniz mantıklı olsa hiçbir şekilde sesimi çıkarmayacağım ancak etrafındaki abilerinin söylediklerine inanıp daha bir bok bilmeyen veletler her tarafı esir almış durumda. bu durumdan kurtulmanın yolu var tabii bu puvoları engellemek ancak ne yazık ki böyle bir seçeneğimiz yok.
benim laflarıma ya da benim hareketlerime göre hareket edecek değilsiniz ama demem o ki:
aklınız basmıyorken, daha kendi düşünceniz yokken, etraf nasıl düşünüyorsa öyle düşünüyorken sesini kesin!

bakın anlıyorum ben de öyle bir insandım. babam ne derse doğrudur siyaseti en iyi o bilir onunla aynı yolda gideyim demişliğim var ancak sonra mı ne oldu? büyüdüm. benim de verdiğim tavsiye bu sesinizi kesin ve büyümeyi bekleyin.
 • 0
  hurshit 1 ay önce
  konuşmaları daha iyi puvo. ne ile karşı karşıya kaldığımızı daha net görüyoruz, bundan ders çıkarıp çocuklarımızı daha iyi yetiştirmemiz lazım.
 • -1
  blackhot 1 ay önce
  yalnız eleştiri kaldıramayan sensin komik olmuş bu başlık 😂😂😂
  0
  msaid08 1 ay önce
  çocuğum bak ne yazdım orda sesini kes
 • 1
  trakyalikuala 1 ay önce
  lafa gelince hoşgörü ama daha iki karşıt fikre tahammül yok hemen sesini kessin istiyorsunuz. size ne ya burası özgür bir platform değil miydi? bizler nasıl inandığımız şeyi kendimizce savunuyorsak onlar da savunacak. hiç kimse tepeden inme olgunlaşmaz, herkesin fikir yapısı zamanla oturur. kimsenin sesini kesmek de sana düşmez. karşıt görüşe tahammülün yoksa puiv'de işin ne?
  -1
  msaid08 1 ay önce
  sana noluyor? karşıt düşünceyse al sana karşıt düşünce kes sesini git o zaman. özgür ortam değil mi istediğimizi yazarız diyorsun ben de istediğimi yazdım niye sesin çıkıyor? akıllan da gel hadi.
  söylediklerini 3 kere düşün gerizekalı seni
  0
  trakyalikuala 1 ay önce
  ben sana kes kesini demedim kimsenin sesini kesmek sana düşmez dedim. kimsin ulan sen turşu atatürk'ün verdiği düşünce özgürlüğünü elinden almaya çalışıyorsun? bir de gerizekalı yazmışsın bu klavye nelere kadir gerçekten beyin yaşı -18 olan insanı burada millete ahkam kesen delikanlı yapıyor.
  ben kimim var ya senin gibi iki şey öğrenip burada millete sesini kesmesini söyleyenlere haddini bildiren kişi. kendini olmuş ve gözü açılmış görüyorsun ya en çok orada güldüm beyin sapıyla düşünen varlık.

  sizin gibiler yüzünden insanlar tüm sol görüşlüleri böyle sanıyor. yıllarca bu partinin kazanmasının nedeni senin gibi cortexsiz organizmaların bu insanlara düşünmek ve konuşmak için fırsat vermemesiydi. şimdi adam gibi oynamaya devam et. burada seviyesizce seninle tartışacak değilim.
  -1
  msaid08 1 ay önce
  ulan beyinsiz evladı hem tartışıcak değilim diyorsun hem laf söyleyip kaçıyorsun ne boş yapıyorsun amk?
  he eminim hepsi benim suçumdur ülkede tecavüzcüleri serbest bırakan da benim ekonomiyi siken de bi siktir git lütfen
  1
  trakyalikuala 1 ay önce ~ 1 ay önce
  ulan kaçacak olsam saçmalığını yüzüne vurmam armut. herkes senin gibi klavye başında beklemiyor.
  diyorum ki toleranslı olun, iki karşıt düşünce duyunca hemen kes sesini demeyin. e tek ses olacaksa siyaset niye yapılıyor armutspor? isteyen istediğini yazar. milletin yorumlarına tahammül edemeyip hırsını alamayınca başlık kirliliği yapıyorsun.
 • 0
  adolfbey 1 ay önce
  olm ben senin wp durumunu bliyorum böyle ciddi laflar lzjzlaaznaı
  0
  msaid08 1 ay önce
  ya şşttttt smflslglslvls
 • puive dair

  Öncelikle yeni olduğumu belirtmek isterim. Bir kaç eleştirim olacak. Arayüzü çok kullanışsız buldum aynı zamanda çok göz yoruyor. Hashtag olayını sevmedim kafa karıştırıyor. Yorumlanın üstte oluşuna ısınamadım konuyu çok bölüyor

  2 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  puivnuiv

 • bu bölüm #puiv bölümünün alt bölümüdür.