vücudumuzdaki en ilginç parça

  8
  argent 1.3.2018 14:49 ~ 14:50
  size aslında çok ciddi fakat üstü bastırılmaya çalışılan bir kaç bilgi vermek istiyorum.
  bilinçli puiv yazarlarımız 10 dakikalarını ayırırlarsa hayatlarında güzel bir dönüm noktası yaratarak çok daha fazla farkındalığa sahip olabilirler.
  2.dünya savaşında askerlerin daha itaatkar olması için yemek ve içeceklerinde yoğun halde kullanılan ve günümüzde hepimizin bedeninde bulunan bir maddeden ve o maddenin engellediği özelliklerimizden bahsedeceğim.
  tamamen kanıtlarla hareket ederek kendi yorumumu katmadan size bunları sunuyorum.
  antik mısır'da duvarlara çizilen horus'un gözü sembolünün, hinduların iki kaşının arasında koyduğu noktanın, ve daha bir çok uygarlığın yaptıkları çizimlerde bulunan şeklin aynı şeye işaret ettiğini biliyor musunuz?
  beynimizde yer alan epifiz bezi üçüncü gözümüzdür. ışığa duyarlıdır, zifiri karanlıkta sırtınıza bir ışık tutulursa bunu epifiz bezi farkeder. göze çok benzer ve hatta retinası da vardır.
  askerlerin yemeklerine katılmış ve günümüzde bizim vücudumuza da aşılanmış bu maddenin adı florürdür.
  florür; aşağıda bahsedeceğim üç molekülün salgılanmasını, epifiz bezinin kullandıkça geliştirilerek daha da ileri gitmesi ve evrilerek bu hormonların daha çok ve yoğun (olumlu açıdan) salgılanmasını engelliyor. ve hatta epifiz bezini kireçlendiriyor.
  epifiz bezi üç adet molekül salgılar. bunlar; melotonin, serotonin ve dmt'dir
  melotonin eksikliği; insanı itaatkar yaparak haksızlığa kötülüğe başkaldırmasını engeller ve bahsettiğim beyin aktivitelerini devre dışı bırakır. yani kişiyi köleleştirir.
  serotonin; mutluluk hormonu olarak bilinir. asıl amacı insanı anksiyeti şizofreni ve panikatak gibi rahatsızlıklardan uzak kalabilmemiz için gerekli fonksiyonları sağlar ve florür bunu köreltir.
  üçüncüsü dmt, en garip olanıdır. en çok doğum ve ölüm anında salgılanır. şamanlar hindu ve budistler dmt'yi arttıran bazı bitkileri kaynatıp içerek öteki alemlere ve boyutlara geçmeye çalışmıştır. ayahuşa bitkisi kargı kamışı ve üzerlik çayı da dmt'yi salgılıyor. antik medeniyetlerde tapınaklarda rahibeler tarafından da tüketiliyordu. aynı zamanda mevlana da bu çayla ilgili beyitler yazmıştır.
  mevlana: üzerlik tohumu karanlığı örttü ve gerçek göründü.
  florür bunları etkiliyor. ambalajlı ürünlerin içini okumuyoruz.
  reklamları izliyoruz bize verilenleri izliyoruz. çok fazla iş saatimiz var ve düşünmeye vaktimiz kalmıyor. cips, kola gibi oldukça zararlı maddeler içen şeylerin kabul etmesek de bağımlısıyız. buddha, sümerler, asurlar, mısırlılar ve diğer uygarlıklar bir şekilde epifiz bezini tasfir etmiş ve bunun üzerine meditasyonlar yapmışlardır. biz neden bu kadar geriledik?
  lütfen çevrenizdekileri ve kendinizi florürlü diş macunları, asitli içecekler, abur cubur gibi şeylerden uzak tutun ve ne kadar gelişebileceğinizi görün. yukarıda bahsettiğim üzerlik çayını kullanın.
  serotonin melotonin ve dmt'yi daha çok salgılayabileceğinizi görün. vakit ayırdığınız için teşekkürler.

 • 1
  kafeinmanifestosu 1.3.2018 14:59 ~ 15:05
  florür ceşme sularına da katılıyor. bknz istanbul belediyesinin açıklaması

  hatta yanlış bilmiyorsam. hamidiye markalı içme suyu da var. aynı kurum mu araştırmadım lakin. doğruysa hem içme hem de çeşme sularımızda florür var. son derece yararlı ve sağlık olduğunu söylüyorlar.
  0
  argent 1.3.2018 15:05
  florür oranı ortalamanın çok üzerinde bir çok ilde. ve denetlenmiyor
  0
  kafeinmanifestosu 1.3.2018 15:07
  aynen öyle. paketlerin içeriğine baktığımızda da bazıların da florür ibaresini koymuyolar. herşeyin içinde olabilir, neye guvenecegimizi bilemiyoruz.
 • 0
  ultraviolence 1.3.2018 15:05
  körlerin etraftaki şeyleri hissetmesini buna bağlayabilir miyiz
  1
  argent 1.3.2018 15:07
  o daha çok bir duyunun körelmesiyle diğerlerine o körelen kısmın enerjisinin dağıtılmasından kaynaklı ama. güneş ışığı yoğun olan yerlerde kanser daha fazla görülüyor. körlerin kanser olma oranı kör olmayanlara göre 6 kat daha az. bunları körlükten epifiz bezine bağlayabiliriz.
 • 0
  aracfolyokaplama 1.3.2018 17:36
  bu konu çok ilginç olmuş
 • 0
  argent 5.3.2018 23:16
  edit: üzerlik çayını bizzat kendim de denemek üzere aldım ama tavsiye etmiyorum. dozunu kaçırırsanız çok ağır sonuçları var.