izdivaç programları

  8
  siyaasiyabend 3.2.2017 00:14
  öncelikle belirteyim, her fırsatta tenkit ederim bu tarz programları ancak izlemiyorum dersem yalan olur. en izlemediğim anlarda bile nette sağda solda takılırken, orada karı ve koca arayan insanların azgınlıklarıyla dolu saçma sapan videolar karşıma çıkabiliyor.

  hayatımıza hiç bir artısı olmadığı gibi zaten az ve öz kalmış olan sevgimizi aynı zaman da karşı cinse olan güvenimizi alıp götürüyorlar. en saçma olanı ise don değiştirir gibi 7 kez evlenen ve boşanan seda sayan hanım efendinin insanları potansiyel zevceleri ile buluşturmaya çalışmasıdır ve yanındaki yalakanın yani uğur arslanın at pazarı önünde bekleyen pezevenkler gibi giyinişi aynı zamanda da duruşudur.

  artık tanıştığım ve yakınlaştığım kızlara soruyorum '' ileride 3000-4000 lira arası alacağım olası bir maaş senin mazotuna yetebilir mi ?'' şaka yapmıyorum ciddi ciddi soruyorum.

  zaman zaman izlediğim de o kadar iğrenç tablolar çıkıyor ki karşıma izlerken onların yerine ben utanıyorum. ev ahalisi ile bu tarz programlar için baya bi kavga etmişliğim var. aynı zaman da içten içe hayatı sorguluyorum en önemli sorum ise '' en ufak muhalefette parti, tv ve dernekleri kapattıran yağmalattıran siyasi iktidarın bunlara el atmayışı neden ve niçin ?''

  yahu kardeşim siz değil misiniz her fırsatta islam ve müslümanlığınızla övünen bu adamlar her gün sabahtan akşama kadar pezevenklik yapıyorlar. neredesin ey devlet ???