6
canlı yayın sitesi
Merhabalar. Temeli kullanıcıların canlı yayın yapmasına dayanan bir web sitesi yapmak istiyoruz (younow, periscope gibi). Yeterli miktarda yatırımımız var. Öncelikle web tabanlı bir site olacak. Bunun için nasıl bir yol izlemeliyiz ? İyi çalışmalar.
 • 0
  mortal 1 yıl önce
  var olan projelerin üzerine ne katacaksınız ? insanlara onlarda olmayan ne sunacaksınız ? ilk önce bunları tartışalım.
 • 1
  officialk1rci 1 yıl önce
  Çok iyi reklam yapılırsa ve yayın yapan arkadaşlara normalden daha fazla para verilirse belki tutabilir. Yani bi başlangıç olması lazım. Kitleyi toplamak gerçekten zor :)
 • 1
  gri 1 yıl önce
  League of Legends gibi oynayan kitlesi çok olan oyunlarda popüler olan kişileri yayıncı olarak tutabilirseniz izlenmeniz çok yükselir.
 • 2
  ocal 1 yıl önce
  ilk önce bu sitelerdeki bütün özellikler sorunsuz bir şekilde olmalı. daha sonra bu özellikler dışında kullanıcılar ve yayıncılara yönelik ekstra şeyler yapılmalı. yayıncıların maksimum düzeyde para kazanacağı bir platform oluşturmayı başarırsanız az bir reklamla kısa sürede çok popüler olabilir. 
 • 2
  imacros 1 yıl önce
  Dediğim gibi temeli canlı yayına dayanıyor ama kesinlikle diğerlerine benzemeyecek. Aslında içeriğin nasıl olacağından çok nasıl teknik altyapıyı oluştururuz onla ilgili bilgi almak isterdim. Canlı yayın sistemi hangi dil ile kodlanmalı, nasıl bir vds, vps, host hizmeti alınmalı gibi. Proje hakkında detay veremediğim için kusura bakmayın. 
  0
  yusufakgunn 1 yıl önce
  Nasıl bir VDS alman gerekli konusunda VDS değil datacenter almalısın. SSD disk kullanman verilerin daha hızlı işlenmesi için yararlı olacaktır.
 • 0
  yusufakgunn 1 yıl önce
  Öncelikle var olan younowdan farkı ne olacak ? Yayınları kullanıcının bilgisayarınıın görüntüsünü kayıt ettirip sunucuya çekip sunucudan anlık olarak aktarım yapabilirsiniz. JavaScript ilede yapılabilir kullanıcının kamerasından görüntü alabilirsiniz.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...