3

sanatçıların ünlülerin kendilerini bir halt sanması

özgürlük, adalet, demokrasi, hak, eşitlik, hukuk bilmem ne.
sen ne verdin ulan bu memlekete?
iki üç film çektin, bir kaç dizi filmde oynadın başımıza kral mı kesildin?
bana dünya çapında en kötü amerikan filmi kadar başarılı olabilmiş, ödül almış, halen daha izlenen, veya tanınan bilinen azınlık dışında dizi film ünlü sanatçı sayar mısınız?

bu gereksizlerdeki hava oksijende yok ciddiyim yok. bir de siyasete karışmaları çok komiğime gidiyor.

sanat şöyle iyi böyle güzel sanat için her şey yapılır oyunculuk dünyanın en zor işidir geberiyoruz çok çalışıyoruz memleketi kurtardık. ulan nişantaşı bebekte dolaşmaktan magazincilerle tartışmaktan başka ne biliyorsunuz siz?

hele solcu olanları var onlar tam komedi. bindiğin arabalar, gezdiğin yerler, sahip olduğun yatlar katları bir kenara at sonra bana eşitlikten bahset.

uyuz oluyorum hepsine.
 • 0
  sabah 4 ay önce
  ee milletimiz onların yaptığı her şeyi alkış tutmasını faydası var canım normalde olan şeyleri onlar yapınca oooo diyolar ne oluyor allah için ya işte arabayla geziyoruz sahilde çay içiyoruz arabasına öğrenci almış bı yere brakmican ne kadar nazik diyolar bakın ben mahallede büyümüş olarak babam herkesi arabamıza alırdı yani bunda. enteresan bir durum yok yapmayın böyle sonra kendilerini bir b.. zannediyorlar sonra bakıyorum cahilsin gözlükle bakıyorum yine cahilsiniz deniliyor ... yahu kime neyi anlatiyosam hakkınızı helal edin başınızı şişirdim
  0
  furis 4 ay önce
  öyle seviyoruz ki boş beleş insanlara çok fazla değer vermeyi yükseltmeyi.

 • sanat

  Sanat ile ilgisi olduğunu düşündüğünüz yazı, resim veya haberlerin yer aldığı bölümdür.

  14 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  darkier


 • içeriğinizin, sanat dairesi içinde olması yeterlidir.

  sanatla kalın!