6

sevgilisini asansör boşluğuna atan şerefsiz.

konya üniversitesinde sevgilisi ile sanırım alkollü şekilde tartışmışlar tartışma sonucu şerefsiz kız arkadaşını asansörün boşluğuna itmiş ve kız arkadaşı bu durumdan şikayetçi olmamış.

kaynak ve video

gerçekten ne zaman son verilecek bu durumlara bilmiyormu ne zaman bu tür hastalıklı insanların sonu gelecek hiç bilmiyorum her zaman da unutuluyor üzüldüğüm konu bu... emine buluttan tut ne bileyim bu habere 19 yaşındaki kızını boğan adamdan tut her akşam eşini çoluk çocuğunu dövene artık gerçeketn dur denilmesi ve bunların içeri alınması tedavi görmesi lazım.

ülkenin durumu gerçekten gittikçe kötüye gidiyor ve bu benim canımı sıkıyor umarım kadınlarımızın ve kızlarımızın rahat ve huzurlu yaşayabileceği bu haberlerin artık duracağı zamanlar gelir.
 • 0
  gamzeszgin 5 gün önce ~ 5 gün önce
  kız sarhos olduklarını ve olayı hatırlamadigini söyleyip sikayetci olmamis.tuğba ve benzeri olaylardan sonra bırak eşi, dostu, akrabayı, arkadaşı bir kız babasına olan güvenini bile sorgular hale geliyor ülkede.zorunuz ne,şiddetle çözülen şey ne? anlam veremiyorum ki bu olaylara verilecek yüklenecek bir mana da yok.
  1
  serbestyazar 5 gün önce
  olmasına da gerek yok neden şikayetçi olmadı o merak konusu tehdit mi aldı olmadı veya başka bir şey mi bilemiyorum fakat ailesinin halini düşünün gerçekten içler acısı, ne diyecek şimdi kızın annesi babası nasıl cevap verecek benim kızım alkol içmiş sonra böyle böyle mi olmuş ? her zaman söylüyorum bir şey yaparken kendinizi değil ailenizi düşünün.
  0
  gamzeszgin 5 gün önce
  ben de ona anlam veremiyorum neden yani senin canına kasteden biri var karşında sevgilinse sevgilin hatırlamıyorum diyorsun ölmekten kurtuldun vücudunun halini de mi görmüyorsun? hadi her şeyi geçtim ne açıklar ki bu durumu asansör boşluğuna itmek ne demek?kendine hiç mi saygın yok belki haksız yere böyle düşünceler içine giriyorum çünkü olayı ben yaşamadım ama ne bileyim okudukça izledikçe atılan her yumruk,tokat suratıma geliyor gibi hissediyorum yüreğim sızlıyor ki bir gün başıma gelemeyeceğinden bile emin olmadığım bir toplumda yaşıyoruz. hepimiz.
 • 0
  sjense 5 gün önce
  aga psikolojimi bozuyorsun allah çarpsın.
  0
  serbestyazar 5 gün önce
  biliyorum özür dileirm fakat gerçekleri bilmemiz öğrenmemiz ve ona göre evlat yetiştirmemiz gerekiyor o yüzden yapıyorum bunları ders olsun ders alalım diye başka bir şey değil.
  0
  sjense 5 gün önce
  yok ya senlik durum yok tabi. olur mu hiç öyle, biliyorum, farkındayım.
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  607 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.