sevgilisini asansör boşluğuna atan şerefsiz.

  6
  serbestyazar 9.10.2019 12:06
  konya üniversitesinde sevgilisi ile sanırım alkollü şekilde tartışmışlar tartışma sonucu şerefsiz kız arkadaşını asansörün boşluğuna itmiş ve kız arkadaşı bu durumdan şikayetçi olmamış.

  kaynak ve video

  gerçekten ne zaman son verilecek bu durumlara bilmiyormu ne zaman bu tür hastalıklı insanların sonu gelecek hiç bilmiyorum her zaman da unutuluyor üzüldüğüm konu bu... emine buluttan tut ne bileyim bu habere 19 yaşındaki kızını boğan adamdan tut her akşam eşini çoluk çocuğunu dövene artık gerçeketn dur denilmesi ve bunların içeri alınması tedavi görmesi lazım.

  ülkenin durumu gerçekten gittikçe kötüye gidiyor ve bu benim canımı sıkıyor umarım kadınlarımızın ve kızlarımızın rahat ve huzurlu yaşayabileceği bu haberlerin artık duracağı zamanlar gelir.
 • 0
  gamzeszgin 9.10.2019 13:44 ~ 13:44
  kız sarhos olduklarını ve olayı hatırlamadigini söyleyip sikayetci olmamis.tuğba ve benzeri olaylardan sonra bırak eşi, dostu, akrabayı, arkadaşı bir kız babasına olan güvenini bile sorgular hale geliyor ülkede.zorunuz ne,şiddetle çözülen şey ne? anlam veremiyorum ki bu olaylara verilecek yüklenecek bir mana da yok.
  1
  serbestyazar 9.10.2019 14:44
  olmasına da gerek yok neden şikayetçi olmadı o merak konusu tehdit mi aldı olmadı veya başka bir şey mi bilemiyorum fakat ailesinin halini düşünün gerçekten içler acısı, ne diyecek şimdi kızın annesi babası nasıl cevap verecek benim kızım alkol içmiş sonra böyle böyle mi olmuş ? her zaman söylüyorum bir şey yaparken kendinizi değil ailenizi düşünün.
  0
  gamzeszgin 9.10.2019 15:31
  ben de ona anlam veremiyorum neden yani senin canına kasteden biri var karşında sevgilinse sevgilin hatırlamıyorum diyorsun ölmekten kurtuldun vücudunun halini de mi görmüyorsun? hadi her şeyi geçtim ne açıklar ki bu durumu asansör boşluğuna itmek ne demek?kendine hiç mi saygın yok belki haksız yere böyle düşünceler içine giriyorum çünkü olayı ben yaşamadım ama ne bileyim okudukça izledikçe atılan her yumruk,tokat suratıma geliyor gibi hissediyorum yüreğim sızlıyor ki bir gün başıma gelemeyeceğinden bile emin olmadığım bir toplumda yaşıyoruz. hepimiz.