belçika'da çadır kuranlara laf edenler burası türkiye

  3
  justsquats 22.3.2016 10:24
  namussuzlar arkalarında keleş ve köpek fotoğrafıyla barış mitingi yapar diyarbakır'da biz de nası bi demokrasi varsa amk belçika'daki çadıra o kadar laf ediyoruz(bende ediyorum) kapımızın önündeki terör propagandasını sadece izlemekle yetiniyoruz.


  kaynak
 • 1
  kullanici 22.3.2016 23:00
  belçika'daki saldırıya üzülmeyenlerdenim. yani ölenlere üzüldük tabiki ama belçika bu saldırıyı hak etmişti. sen git pkk'nın belçika'da taziye çadırı kurmasına izin ver, onları terörist olarak görme. o örgüt türkiye'de yüzlerce askeri polisi insanı öldürsün. sonra metronda havaalanında başka bir terör örgütü bombalar patlatsın. terör her yerde terördür. biz de daeş taziye çadırı mı kuralım? kurmayız, o kadar şerefsiz değiliz. çünkü sonuçta o da insan öldüren bir terör örgütü.
 • 0
  mrpoliceman 22.3.2016 23:05
  ne yapalım bomba mı atalım gün gelecek onların hepsinin cezasını keseceğiz herşey zamanla önce herkes kendine bakmalı ne kadar seviyoruz ülkemizi be kadar sahip çıkabiliyoruz. şuursuz bir nesille karşı karşıyayız herkes klavye başında vatan kurtarma derdinde biz silah başında hangisi daha gerçekçi.?