25
artı eksi kaygısı,içi boş başlıklar ve kalitesiz yazarlar
Cinnetin eşiğine geldim x veya y kullanicisi yeni uyelik aliyor.Arti eksi kaygisiyla o sözlükten bu forumdan buldugu herseyi kopyala yapistir yapiyor.İnci mantgiyla amina koyuyor ortamin vitrini ele geçirmeyi başariyor flood yaparak.Sadece kendisi eğleniyor.Kendisine muhalet olan yazar ve yazarlari eksiliyor.Artik yetkilerinin bir sey yapmasi ve olaya el atmasi gerektiğini düsünuyorum.Tamam ozgur bir platfrom da kardesim en azindan calinti başlik acmasin milleti trollemesin filitrelensin bunlar.Aşiri derecede rahatsiz oldum.Keyif alamiyorum surdan bu herifler yuzunden.Kaliteli yorumlar yapmaya calisiyorum keza basliklar .benimsedim burayi cok fazla ama son raddeye geldim siz ne dusunuyorsunuz bilmiyorum.bir ihtimal daha var oda eksilemek mi dersin ?
 • 2
  nanichirgelair 1 yıl önce
  Katılıyorumda tek çare eksilemek gibi gözüküyor.
  0
  vasiliagayev 1 yıl önce
  Başka bir cözüm bulabiliriz umarim
 • 6
  nocry 1 yıl önce
  Kardes Vitrine girmelisin
 • -12
  uff 1 yıl önce
  bana mı lan o taş. tamam panpa kızmayın seviyorum hepinizi
  0
  arya 1 yıl önce
  uff snne be slk.
 • 0
  kingsman 1 yıl önce
  gereken önlemler alınmassa burasının da ışığı sönecek yakında
 • 2
  breathsymphony 1 yıl önce
  Bir ihtimal daha var: Onların kalitesiz içerikle doldurduğu vitrini, kaliteli içerikle doldurmak için çalışmak.
 • 1
  kenevir 1 yıl önce
  kesinlikle katınılası cümleler
 • 1
  raplikas 1 yıl önce
  Günümüzün yaygın hastalığı dikkat çekme cabası
 • 1
  garavel 1 yıl önce
  Geçenlerde yine olmuştu ama birkaç gün içinde normale dönmüştü. Umarım yine öyle olur.
  1
  vasiliagayev 1 yıl önce
  Umarım aga umarım
 • 3
  noauthorityforoldmen 1 yıl önce
  abi aynen katılıyorum. lan ilk geldiğimde muhabbet falan sarmıştı. kimse yoktu doğru düzgün ama bir muhabbet kalitesi vardı. o yazarlar da yok oturup bir şeyler tartışabildiğimiz. nerede lan bunlar. yeter amk. son 2-3 gündür daraldım resmen.
 • 3
  osikisokama 1 yıl önce
  öncelikle bütün o bahsi geçen denyoların inci sözlük bünyesine malolması bir inci sözlük yazarı olarak beni çok yaraladı. bu anlattıklarının tüm sebebi 16-17 yaş altı ergenliğini doğru düzgün yaşayamayan embesillerin prim yapma çabasından ibaret. modların belli bir süre zarfında bu kişilere gerekli işlemleri yapacağını düşünüyorum.
  1
  vasiliagayev 1 yıl önce
  katiliyorum.16-17yasinda oldugunu soyleyen ve kaliteli başlıklar açan arkadaşlara tanik oldum ilk uye oldugumda sonra ne olduysa artik onlar gitmis bunlar gelmiş.
  1
  osikisokama 1 yıl önce
  hepsi için söylemedim zaten bi kısmı için geçerli ki 25-30 yaşlarında kaliteli başlık açamayan zekasını kullanamayan insanlar da mevcut
 • 2
  mavra 1 yıl önce
  Basın taklit içeriklere eksiği vitrine çıkamadılar biyerden sonra vazgecerler
 • 1
  reckless 1 yıl önce
  dostum + - gözeterek bişey yazmıyorum şahsen ama bi konuda nötr deilsek oy kullanmamız gerekiyor bence , boş işlerle uğraşıp herkesi - leyen veya+layan tipler tükenir hakikaten burda zaman geçirmek muhabbet etmek veya eğlenmek için gelenler kazanır diyorum .
  1
  vasiliagayev 1 yıl önce
  Oy kullanma konusunda yuzde yuz haklisin.
 • 2
  sadurra 1 yıl önce
  Bir ihtimal daha var o da kanser olmak. Şu sıralar stressten dolayı reflü başlangıcı yaşayacak olan yazarlara şimdiden geçmiş olsun.
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  Bazen yeni kismina bi bakiyorum yeni acilan basliklar hep -2 -3 ula ne oluyo diyorum hakkaten bazen insanin baslik acasi gelmiyor
  0
  vasiliagayev 1 yıl önce
  Gören görüyordur hep yenide takilmaya calişiyorum.yorum yaziyorum vs. Daha guzel ve sakin oluyor.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  Bende yenilere bakiyorum vitrin uzun sure ayni kaliyor zaten am su gereksizler yokmu sozlugu bok etmeye calisanlar yakinda nesilleri tukenir muhtemelen
  1
  vasiliagayev 1 yıl önce
  Saği solu ilaçlamak lazim sonra böcek basiyor
 • 1
  kullanici 1 yıl önce
  Malesef mevcut sorunlardan bir tanesi. Zamanla rayına oturacaktır diye düşünüyorum. Alımlar kapandığında gerekli temizlik ve düzenleme yapılacaktır. Gereksiz başlık açan da çok fazla var. Gereksiz bölümler de. İnşallah her şey zamanla yerine oturacak. Az daha sabır..
 • 6
  lehsuvarisi 1 yıl önce
  Burada en çık duyacağın kelime zamanla rayına oturacaktır olacak :D (bu beklenti içerisinde ki yazarlara kesinlikle muhalefetlik etmiyorum) ve ben sana oturmayacak diyorum. Beyler bu siteyi reddit mantığı ile kurulduğu için benimsedik çoğumuz ve kalitesiz başlıkları eksileyerek vitrinden düşürecektir fakat acı ile görüyorum ki eksilenen başlıklar şiir ve edebiyat başlıkları bilimsel başlıklar peki artılananlar? Benim oğlan gay galiba en yaratıcı yazar kim nasıl kız tavlarım 2050 yılında davranıyoruz gibi saçma sapan başlıklar oluyor. Beyler rayına oturmasını istiyorsak azınlık değil fazlalık olmalıyız + - imkanımızı kullanmalıyız ve yeni kısmını seri biçimde takip etmeliyiz
  0
  quanttum 1 yıl önce
  Kardeş ben buraya mizah için giriyorum sıkılmayayım diye arada bilgi öğrenmek güzeldir ama %90 mizah icin giriyorum vitrindeki bazı mizahlarda gayet guzel
  1
  vasiliagayev 1 yıl önce
  Mizah olmasin demiyoruz tabiki olsun ama çalinti olmasin diyoruz araklanmasin diyoruz.
 • 0
  filozofunsakali 1 yıl önce
  Belki birkaç sözlükte yazar olan yazarlara denk gelmişsindir aynı "başlığını" yazar olmaktan mutlu olduğu sözlüklerde paylaşıyordur? Ki bende yapıyorum bunu arada. Onun haricinde sözlük yazarları artı ve eksi butonlarını fazla kullanmadığı için her şey aynıymış gibi gözüküyor,bunun farkı artı-eksi butonlarının sık kullanımıyla ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.
 • 0
  culdesaclejyoneri 1 yıl önce
  sevgili puiv yazarları içinde bulunduğumuz kaotik durumun sözlük standartlarının doğal seleksiyonu olduğunu belirtmek isterim.bu leblebili ortamdan hayıflanmak ve şikayetçi olmak yerine kaliteli başlıklar açıp 'sözlük sözlük içindir' düsturunu benimsemek ve bu davaya gönülden inanmış aktivistlerle kollektif bir çalışma başlatmak boynumuzun borcudur.not: kız arkadaşım tarafından aldatıldım lütfen beni aranıza alın !
  0
  vasiliagayev 1 yıl önce
  çorum leblebisi mi yoksa şekerli beyaz leblebi mi


 • puivesor

  Puiv üyelerine sorular sorulan bölüm.

  314 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  magic

  banabubade
  • soracağınız soruyu başlığa tam olarak yazın
  • soruyu yarım bırakıp içerikten devam etmeyin
  • soru cümlesi olmayan başlıklar açmayın
  • belli bir konudaki soruyu ilgili bölüme sorun (örnek: tarih)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...