11

neden hiç fakir gay yok?

ya da

günümüz dünyasında zenginlere her şey mübah olduğundan onlar cinsel yönelimlerini açıklamaktan çekinmezler. bu yüzden gay olduğu bilenen kişiler genelde zengin olur. toplum norm ve gelenekleri sadece orta seviye veya fakirlere işleyen kurallardır. bu yüzden toplum içinde var olma mücadelesi veren bir birey, toplumda olumsuz bir yargısı bulunan bu durumu açıklayarak dışlanmayı göze alamayacağından bu kimliğini gizli yaşıyorlar.
 • 1
  topal__solucan 1 yıl önce
  oha ne kadar da doğru bir soru bu ya. hepsi mi zengin olur arkadaş. napalım bizde mi gay olalım
 • 0
  haoist 1 yıl önce
  toplumun kendi içinde koyduğu kuralları zengin kişiler yani sözü geçenler belirler. bu yüzden onların kuralları çiğnemesi veya uyması pek önemli bir durum değildir önemli olan kendini topluma kanıtlayamayanların durumudur.
 • 0
  onlyyou01 1 yıl önce
  fakirler kendini göstermiyordur heralde 😂 fakir dışlanır zengin şöhreti eline alır 😉
 • 0
  nyctophiliaa 1 yıl önce
  ve genelde daha çok feminin davranışlar sergilerler. kesinlikle yargılamıyorum ama çoğu insan sürekli bu şekilde gayleri gördüklerinde hepsinin öyle olduğunu düşünerek genelleme yapıyor. ve bu daha büyük bir nefrete neden olabiliyor.
 • 1
  sessiz71 1 yıl önce
  fakir kesimin daha mufazakar olduğunu düşünüyorum. yani katı kuralları vardır, bu kurallardan taviz vermezler. ancak şu da bir gerçektir ki zengin muhafazakarlar da var. yani mesele fakir ya da zengin olmaları değil, muhafazakar dediğimiz kesimden olmalarıdır. ki zaten eş cinsellik türklüğe yakışır bir şey değil. bize atalarımızdan bir töre emanet edilmiş, biz de o töreyi sürdürüyoruz. ahlâkî değerlerimizle pek örtüşmüyor bu durum. genel olarak söylemek gerekirse, türkiye'nin neresinde olursak olalım; eş cinsel bireyler dışlanır. bunun nedeni tamamıyla ahlâkî değerlerimiz ve törelerimizle ilgilidir.
 • 1
  shypalace 8 ay önce
  insanların belli ihtiyaç listeleri vardır. 1- beslenme. 2- barınma vs.. çok uzaklaşmayın bi kaç madde sonra cinsellik gelir. zengin insanlar bu konuda da doygun olduğu için zevk üzerine düşünebilir. fakir insanlar ise başka ihtiyaçlarına yoğunlaşmış ve doğası gereği üremek için ilişkiye girmiştir.