12

twiter uzak durulası yer.

son zamanlarda sadece troll denılen şahısların tamamen sardıgı siyaset ve seçim reklamlarından başka bir şey olmadıgı yer halıne geldi . sanki kimsenın baska bır derdı yokmuş gibi durmadan siyasi başlıklar gündeme getiriliyor kısacası uzak durulması gereken bır yer oldu aslında zaten turk mılletı olarak olayı tamamen en başından yanlış anladık twiter amacı senı takıp edenı takıp etmek degil ama bız mılet olarak sadece takipçi sayımızı umursadıgımız için durum bu hale geldi .

sosyal medyanın bile anasını aglatan bır mılletız bırde merak edıyorum bu adamların başka işi gücü yokmu sabahtan akşama kadar siyaset propagandası yapıyorlar maaş alıyorlarmı acaba sigortalarıda varmı :)
 • 0
  oluroylearada 1 yıl önce
  olmaz olur mu.adamlar bu işten 2500-3000 liraya mesaili çalışıyorlar.
  1
  amanhi 1 yıl önce
  nerden başvuruyoz
 • 0
  deniro 1 yıl önce
  özellikle twitter linçleri kısmına ağırlık basmak lazım hiç kullanmadım bana da hiçbir şey katacağını düşünmüyorum.
 • 1
  kurnaze 1 yıl önce
  takip ettigin kisiler surekli siyasetle ilgili olursa tabi orasi siyaset dolar. sende sevdiğin konularla ilgilenen kisileri takip et ben efgarli sozler paylasan insanları takip ediyorum mesala 0 siyaset.
  0
  systemfailed 1 yıl önce
  genelınde bahsettım aslında ben soldakı tt lere bakarsan genelı sıyaset ve takıp ettıgım kısıler aslında pek sıyaset ıle ılgılenmezdı ama nedense şu anda onlarda bu durum içersindeler
  0
  kurnaze 1 yıl önce
  takipten cikabilirsin yada istiyorsan uzak durabilirsin karar senin.
  0
  systemfailed 1 yıl önce
  meraklısı degılım zaten ama bu aralar mecburen durmak zorundayım katlanacaz artık. ama dedıgım üzere ayarı kaçmış bence
 • 0
  siyahserit 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  filitresiz bilgi akışı olduğu için mi uzak durulması gerekiyor, gerçi illa ki birileri birilerini baskılıyordur yine de siyasi, sosyal iyi ve kötüyü aynı anda görüp, objektif değerlendirebilmek için güzel bir paylaşım ortamı.
 • 0
  fazla 1 yıl önce
  bu televizyonda sevmediğin bir dizi için kaldırılsın demek gibi bir düşünce değil mi? eğer sevmiyorsan kanal değiştir. eğer ilgilenmiyorsan takipten çıkar.
 • derin düşünce

  eleştirel bir fikrin varsa, yeni bir teori ürettiysen, kayda değer planların varsa, insanlara bir gerçeği göstermek istiyorsan veya düşünceni akım haline getirip kendine yeni nökerler kazanmak istiyorsan, derin düşünce bölümü emrine amade.

  427 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  roxic7
  ersals

 • bu bölüm #sosyal bölümünün alt bölümüdür.
 • görünürde bir kural yok. fakat gizli saklı bir kaç kural var. onları ihlal etme. düşün bakalım, sence hangileridir?