behzat.ç geri dönüyorr

  10
  systemfailed 16.3.2019 22:37
  vakti zamanında tv'lerde yayınlandığında büyük bir izleyici kitlesine sahip olan behzat ç. dizisi, sonrasında filmleriyle sükse yapmayı başarmıştı. oyunculukları ve hikaye içerisinde karakterleriyle her zaman kendini sevdiren dizi, bu kez netflix sayesinde bir kez daha ekranlara konuk olacak. hali hazırda dizinin netflix'le birlikte ekranlara geri döneceği söylentisi ortalıkta dolaşıyordu. ancak bu haberin resmiyet kazanması uzun sürmüştü. şimdi ise netflix'te yayınlanacak olan yeni behzat ç'den ilgi çekici bilgiler geldi. açıklanan bilgilere göre dizinin hikayesi, eski hikayenin 6 sene sonrasını gösterecek. yeni karakterleri seyirciye gösterecek olan dizinin eski karakterleriyle de izleyicilerin karşısına çıkacağı tahmin ediliyor.

  behzat ç dizisi netflix'le geri dönecek
  yakın zamanlarda çekimlerine başlanacağı tahmin edilen dizinin ekim 2019'da netflix'e özel bir şekilde yayınlanacağı söylentisi ortalıkta dolaşmakta. diğer bir yandan behzat ç dizisinin blutv ile ekranlara döneceği söylentisi de böylelikle yanlış çıktı. son olarak behzat ç,'nin netflix'e ülkemizden oldukça fazla üye kazandıracağını söyleyebiliriz. bakalım netflix, ilerleyen dönemlerde başka hangi yerli dizilerle sevenlerinin karşısına çıkacak?
 • 0
  pass 16.3.2019 23:26
  efsane bir haber, 4 gözle bekliyorum zaten netflix almıştım 2 ay önce
 • 0
  ibonunbiyigi 16.3.2019 23:26
  inşallah ilk kadro yani ilk leyla ile leyla ile mecnun da gelir
 • 0
  horseman 17.3.2019 01:01
  harbi mi la
 • 0
  cemreddinc 17.3.2019 10:40
  suskunlar da alınmalı bence ama yeni versiyon değil
 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm