4

hava harp okulu ayrımcılığı!!!!!

resmen çifte standart. bir meslek liseli mezunu olarak neden tüm harp okullarına gidemiyorum? gösterdikleri gerekçe de "akademik alanda başarılı olamayacağımızdanmış mış mış" lanet olsun. belki ben pilot olacağım. belki vatanım için savaşacağım. siz engelliyorsunuz.
aha da rezillikleri:
dl1.joxi.net/...9/997007/07/6f9a5850bc.p
 • 0
  kaygusuzyazar 2 yıl önce
  hacı ben senin neden meslek lisesi okuduğunu anlamadım . istediğin bölümler tamamen alakasız
  0
  lazcoder 2 yıl önce
  ben biraz maymun iştahlı adamım. ne istediğim belli değil fakat hava harp okulu konusunda kararım kesindi. meslek lisesini zamanında bilmeyerek kazandım :) ama memnunum.
  0
  kaygusuzyazar 2 yıl önce
  daa öncede bu tarz bi konu konuşulmuştu sanırım şimdi bölümünü bilmiyorum ama madem memnunsan onun üzerine devam etsene
  1
  lazcoder 2 yıl önce
  zaten onun üzerine devam ediyorum :) lisede web programcılığı okudum yazılım mühendisliği istiyorum hazırlanıyorum. ama alternatif olarak hava harpta kenarda dursun istedim. :)
 • 0
  anonimo 3 ay önce ~ 3 ay önce
  hava harp okulu sandığın kadar kolay bir okul değil.15 temmuz'dan sonra saçma sapan insanlar almaya başladılar.hava harp okulu okuyup da kenarda duracak bir okul da değil.işkence gibi eğitimleri vardır.darbeden önceki öğrencilerin çoğu tatbikat denilerek dışarı çıkarıldığı için şu an tutuklu maalesef.hepsi birbirinden başarı çocuklardı.öyleki içlerinde matematik olimpiyat şampiyonlarından tut, nasa dan ödül alan öğrencilerine kadar çocuklar vardı.meslek lisesinden öğrenci alacak kadar vasıfsız bir okul değil orası.ha şu an içine ettiler o ayrı...
  0
  lazcoder 3 ay önce ~ 3 ay önce
  alternatif olarak istediğim bir okuldu.

  son cümlene kadar mantıklı bir şey yazdığını düşünüyordum ama yanılmışım. senin vasıfsız dediğin okullar "vasıflı insan" yetiştiriyor...