sakine cansız pkk kurucu üyelerindendir, 9 ocak 2013'te gebermiștir. canan kaftancıoğlu'nun da neyse.. :)
 • 1
  mecnun58 7 ay önce ~ 7 ay önce
  teröre yardım ve yataklık yapan teröre sempatizanlık duyan ne kadar orrruuusspu çocuğu varsa hepsinin anasını sikmek boynumuzun borcudur kim bu devlete ve askerine, polisine karşı kurşun sıkıyorsa vatanın huzur ve bekâsını bozuyorsa askerlerimizi şehid edip evlerine ateş düşürüyor sa hepsinin bir bir inlerine girip anasını sikecegiz gebertecegiz hepsini . yarım kalan hesabı kapatacağız biz hep buradayız birimiz ölürsek yerimizi bir diğer kardeşimiz dolduracak
  ne kadar asker polis varsa hepsine selam olsun allah ayaklarına taş değdirmesin

  edit: hudut kartalları ... biz hep buradayız
  jöh
 • 1
  hedap 7 ay önce ~ 7 ay önce
  ben suçu canan hanıma atmıyorum. daha doğrusu onun bu yaptıklarını ters bir hareket olarak görmüyorum. o atalarının izinden gidiyor. bağlı olduğu milletin ona yüklediği sorumluluklarin gereğini yerine getiriyor. kendisi de kendini bir türk olarak tabi ki tanımlamaz. tanımlasa da yemez yani. neyse.
  suç kimde mi? ismin versem hemen birileri fanatik damarıyla yanlış anlayacak açma bu gerçekten kaçmanın bir sonu yok. eninde sonunda herkes er yada geç bu gerçeği kabullenecek.
  cumhuriyet halk partisinden bu tür sesler ve düşünceler çıkmasının tek! sorumlusu kemal kılıçdaroğlu'dur. bunun gibileri ve daha fazlasını hatta daha kötüsünü partiye doldurmuştur.
  bu insanlar bu fikirleri her yerde söyleyebilir. ama bu partide söyleyemez.
  eğer bu sözler bu partinin içinden çıkıyorsa ve insanlar hala parti liderine destek veriyorsa, kemal kılıçdaroğlu halki da bu politikaları destekleyen bir noktaya başarıyla getirmiş demektir.
  o yüzden canan kaftancıoğluna kızmayin. ona karsi çıkmak ama onu buraya getirene karşı çıkmamak en büyük tezatlıktir.
 • twitter kullanıcıları

  Mantıklı bulduğum/bulmadığım, hoşuma giden/gitmeyen, kendileriyle çelişen twitter kullanıcılarına ait tweetleri ekleyeceğim bölüm.

  10 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  meqt

 • bu bölüm #medya bölümünün alt bölümüdür.
 • paylaşımlarınızın görüntü formatında olmasını rica edeceğim