11

akp'liler ekonominin kötü olduğunu neden kabul etmiyor?

 • 0
  parodi 7 ay önce
  ağla teyze
  0
  eaalmlr 7 ay önce
  onlar gözyaşlarım değil....
  1
  parodi 7 ay önce ~ 7 ay önce
  sen ağla haha bu arada sesime laf yaptın intikam soğuk yenen yemektir unutma :)
 • 4
  filozofunsakali 7 ay önce
  eğer bir sınıfsal ayrım olsaydı onlar en alt sınıfı temsil ederlerdi. en alt sınıfın eğitim düzeyi o ülkenin asıl yüzüdür. akpliler bu ülkenin cahil ve bağnaz tarafıdır.
  -1
  parodi 7 ay önce
  yanlış düşünce. sınıflandırma olsa tüm parti ve meclis üyeleri aynı konumda olurdu emin ol. hiç birinin ülkeye faydası yok anca oturdukları yerden konuşmayı biliyolar ha bak faydası olanlar hariç onlar ülkeyi geliştirmek için birşeyler yapıyorlar görüyoruz yani. abi tutup da sen akp'li olan herkese cahil diyemezsin. :)

  tekrar tekrar söylüyorum hiç bir partiyi desteklemiyorum.
  1
  filozofunsakali 7 ay önce
  eğer diyorum, şart ekliyorum.
  0
  parodi 7 ay önce
  öyle olsun bakalım filozoflarla tartışamam :)
  0
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  demokrasinin olmadığı bir yerde meclis üyelerinin işlevsizliğinden bahsetmişsin. kimsenin o mecliste konuşmaktan başka bir işlevi olamaz. ayrıca yeni dönemde meclis iyice önemsizleşti. bütçe görüşmeleri yok gensoru yok güven oyu yok. ulan gensoru olmayan meclis mi olur modern siyasetin keyifli yeri oydu zaten.
 • 1
  parodi 7 ay önce ~ 7 ay önce
  abi ben hiç bir partili değilim ama ülkemin ekonomisinin bu kadar yerlerde olmasını da kabul edemiyorum zoruma gidiyor ulan koskacı türkiye cumhuriyeti devleti nasıl böyle olabilir. aklım almuyor aslında üretim denen hiç bir şey yok abi destek çıkmıyo diyemiyorum. besiciliğe çıktığı desteği teknolojiye bilime çıksa. bu arada besicilik yapanlara devlet sınırsız kredi imkanı veriyor ki çevremden örnek vereyim bir tanıdığımız 3 trilyon kredi çekti 3 sene inşası felan sürdü. ve 1 senede 1.5 trilyonunu geri ödedi. 1 sene içinde bu kadar kazanabiliyorsa. neden besicilik olan imkanlar başka yerlere yatırım yapmıyor ilginçtir. bu arada ankara oldum yere gelirseniz herkes besicilik işine girdiğini görürsünüz hatta kendim bile girmeyi düşünüyorum.
  0
  dusunenfasulye 7 ay önce
  bana da kredi çekelim :)
  bende ankaradayım :)
  0
  parodi 7 ay önce
  hemen halledelim yani koperatiflere gidip krediye başvruyorsun besicilik yapcam diyorsun alan satın alıyorsun kontrole geliyolar bu arada ben kendi çevremden biliyorum mesela bir tuğla 2 liraysa 3 lira gösteriyolar daha çok para alıyolar bu tugla 2000 tane olduğunu düşün :d
 • 0
  tofıta 7 ay önce
  çünkü onlara göre bunlar hep duj güjlerin oyunu
  0
  eaalmlr 7 ay önce
  ahahahajjs
 • 0
  torrenthane 7 ay önce
  çoğu harama el uzatmış allah diyip.
2 saat önce dün
 • merak ediyorum

  Merak ettiklerimiz, meraklı bilgiler

  59 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  arnavut

 • bu bölüm #sor bölümünün alt bölümüdür.