akp'li başkandan çocukları istismara uğrayan aileye: 'uzatmayın'

  10
  systemfailed 9.9.2019 23:31
  izmir'de istismara uğrayan çocuğun babası, akp'li kiraz belediye başkanı saliha özçınar’ın kendisine “bu işi dallandırıp budaklandırmayalım” dediğini söyledi.


  belediye başkanı dallanıp budaklanmasın dedi'
  baba h.i.k, davacı olduktan sonra, kiraz belediye başkanı saliha özçınar’ın kendisini aradığını ve “bu işi fazla dallandırıp budaklandırmayalım. kızın da oğlanın da adı çıkmasın” diyerek olayın üstünü örtmeye çalıştığını iddia ederek şunları söyledi: “biz olayın telaşından anlayamadık ilk başta, sandık ki bizim yanımızda. sonrasında anladık mevzunun üzerini örtmeye çalıştığını. güvenliğin annesi akp ilçe kadın kollarındaymış, babası ilçe milli eğitim müdürlüğünde şoförlük yapıyormuş. saliha hanım bizi susturup onları savunuyor. biz de sahipsiz kalıyoruz böyle ortada, kimsemiz yok gibi... baskı amaçlı bu. ilk gün telaşımdan anlamadım saliha hanımı. sonra düşündüğümde öbür tarafı savunduğu için bizi bastırmaya çalıştığını anladım. yani ben bir vatandaşım, asgari ücretle çalışan bir işçiyim. benim çocuğumun psikolojisi bozulmuş. bütün ailemizin psikolojisi bozuldu. bu işin sonuna kadar uğraşacağım.”

  daha sonra araya mahalle muhtarının girdiğini söyleyen h.i.k, “muhtar gelip davayı geri çekmemi istedi” dedi.
 • 2
  gamzeszgin 9.9.2019 23:53 ~ 23:55
  yaşadığım yer diye söylemiyorum her türlü pisliğin ve geri kafalı tiplerin olduğu bir yer baştaki insanlardan da beklerim bu tarz yobazlıkları.ilcedeki uyuz köpekler için belediyeyi onlarca kez aradım ve hiç takmadilar bile iyi ki kurtuluyorum artık.
  çocuk istismarı önceki yıllarda da gündeme geldi ama en fazla iki gün konuşuldu işlerine gelmeyince muhtarları araya sokan her suçu kapatabilen tiplerle dolu.
 • 1
  karaatli 10.9.2019 14:41
  aklıma frederich engelsin ıngiltere ışçi sınıfının durumu eserinde adaletin ingilterede burjuvazi ve proletarya için nasıl işlediğini anlattığı konuşma geldi :p
  adam fabrika işçisi.karsisindakiler ise torpilli
 • 0
  sjense 10.9.2019 15:02
  yazık.