rögar tıkansın diye kum torbası atıldı

  0
  systemfailed 24.6.2020 23:22
  bazı insanları bazı kesimleri gerçekten anlamak çok zor amaç millete hizmet değilmi partiler hizmet için birbirleri ile yarışmalılar seçim kazanmak vs gibi durumlar için milleti magdur etmeye çalışmak neden

  tükiyenın çeşitli bölgelerinde bir kaç gündür sağanak yagış mevcut bursa istanbul esenyurt özellıkle bu durumdan fazlası ile zarar gördü çarpık yapılaşma bursada bir felakete neden oldu istanbul alt yapı sorunu malum özellikle esenyurt alt yapı mağduru oldu

  tam bu durumlar konuşulurken nasıl önlem alırız planları yapılırken ortaya çok büyük bir iddia atıldı

  istanbul’da yaşanan yağmur ve ani su baskınları sonrası bazı noktalarda “tıkansın diye” rögarlara kum torbası atıldığı iddia edildi. görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan ali kıdık, “kum torbası atmak hangi inancın cevaz verdiği eylemdir” ifadelerini kullandı.

  yağmur rögarına tıkansın diye kum torbası attılar, bu nasıl bir ‘kin’dir
  görüntüleri paylaşan ali kıdık, “tamam @ekrem_imamoglu’nu sevmeyebilirsiniz, tamam “başarısız olsunlar” diye düşünebilirsin, tamam 23 haziran’ı hazmedemeyebilirsin, bunu anlarım. ama şu yaptığın alçaklığı asla anlamam. @iskignmudurlugu logarlarına kum torbası atmak hangi inancın cevaz verdiği eylemdir” ifadelerini kullandı.

  https://i.resimyukle.xyz/fH6PLT.jpg
 • 2
  caesar 24.6.2020 23:27
  94 yılında da sözen gitsin diye işçiler çöp toplamıyordu. erdoğan geldikten sonra çöpler bir anda ortadan kalktı, herkes de sandı ki mucize :)

  kafa aynı kafa, taktik aynı taktik fakat farklı olan tek şey, sosyal medya. insanlar artık bilgiye çok hızlı ulaşıyor ve hatayı affetmiyor. yeni nesil bu zihniyetin sonu olacak.