12

youtube'da neredeyse az izlenmesi olan her şarkı için yapılan "değeri bilinmiyor" yorumu

belki gerçekten her şarkının seveni oluyordur ve değeri bilinmiyor diyordur bilmiyorum ama bazen grupların yükselememe sebebi kötü olmalarıdır, keşfedilmemeleri değil.
 • 1
  yavuzsultanmehmet 8 ay önce
  hayır kardeşim yanılıyorsun. eğer izlenme sayısı 5.000 altı ise o şarkı efsanedir.
  1
  oschemat 8 ay önce
  özür dilerim, hemen gidip izlenmesi az olan şarkılar bulup müzik zevkimi geliştirmeliyim
 • 1
  saiko 8 ay önce
  izlenme sayısı değil ama like oranları fikir verebiliyor. bir keresinde 400 like 0 unlike görmüştüm. dinlemeden sevdim o şarkıyı.
  0
  oschemat 8 ay önce
  dinleyince de sevdin mi peki :)
  bazen gerçekten değeri bilinmiyor ama her şarkı için neredeyse böyle bir yorum olunca bi başlık açayım dedim
 • 3
  ofsaytsizburak 8 ay önce
  aynen öyle o yorumcular da sanki tecrübeli müzisyenler gibi yazıyor. "abi harcandı bu şarkı yaaa" pop kalça rap beyin tarzı da eklenir en sonuna gerekirse :d
  1
  oschemat 8 ay önce
  sonra ne dinliyorsun diye soruyoruz, bilmeyince biz müzikten anlamıyor oluyoruz
  1
  ofsaytsizburak 8 ay önce
  abi müzik ya allah aşkına rahat olun biraz adam geliyor tüm gün yorgunluğunu dinliyor atıyor veya eğleniyor bari bu dışlama zihniyetini müzik piyasasına karıştırmayın.
  1
  oschemat 8 ay önce
  ben beğenmeyince şarkı kötü demiyorum zevkime uymuyor diyorum ama bunu mu dinliyosun cidden diyenler var.
  bi yerde kutuplaşma imkanı olacak ve biz kutuplaşmayacağız, mümkün mü
 • 2
  nefretediyorum 8 ay önce
  şarkı sahibi sanatçı: amına koduklarım 1 dolar ver desem albüme vermezsiniz burada methiyeler düzüyorsunuz
 • 1
  kelibis 8 ay önce
  www.youtube.com/watch?v=3cq5-08tbfM bir örnek mesela, bilinmiyor büyük ihtimalle yoksa grup bilinen bir grup
 • 1
  kelibis 8 ay önce
  bazen yorumlara bakmak lazım, genellikle öyle söylüyorlar, buna da yorum yapanlar neden oluyor, tribünlere oynama bir nevi, ama bazı yorumlar ciddi anlamda fikir ve tecrübe içeriyor.
 • 0
  kelibis 8 ay önce
  www.youtube.com/watch?v=lnU7WQR10uc 7 yılda 50 bin izlenme, grup çok iyi bence, şanslı olanlar tanıyor diyelim, piyasada milyar kez izlenenler yanında beğenmeyebilirsiniz, o açıdan hakettiği değeri görmüyor
 • 3
  unnamed 8 ay önce
  ben bu durumu şöyle yaşadım. ebru polat mı her ne sikimse yada demet akalın milyon dinlenirken kaan boşnak, ufuk beydemir falan dinlenmiyor. değeri harbiden de bilinmiyor. tabi hepsi için geçerli değil.
 • 0
  serraydn58 8 ay önce
  ben de bu yorumu bir kaç kez yaptım. şu sıralar jenna holiday adında 17 galiba bu kız için yapıyorum sesi gerçekten hosuma gidiyor ve bir kaç şarki yazdı kendisine ait lütfen sizde dinleyin ben yetenekli olduğunu düşünüyorum.♡♡♡🖖🏿🖖🏻🖖🏿🖖🏻.
 • 0
  kleptomancy 8 ay önce
  -fm2018 scoutları-
 • 1
  jupiterwalk 8 ay önce
  popülarite diye bir kavram var . birde müzik de en nihayetinde bir piyasa sonuçta . misal popüler bir sanatçı şarkı çıkardiginda tüm müzik kanalları ve sosyal mecralarda fazlasiyla yayimlaniyor ancak çok sevdigimden eddie vedder'ı örnek göstericem hiç bir müzik kanalında ilk çıktığında dahi şarkılarını duydunuz mu ? hayır . bu durum biraz da sanatçının kendi tercihi olabilir
 • 0
  busbus 8 ay önce
  iki başarılı kişinin resmini yan yana koyup birini başarısından dolayı aşağılamak diğerini de yüceltmek kadar garip bir olay. tamam bilim ile alakalı olanı tebrik edelim ama şarkısı patlamış bir insanı neden alçaltmaya çalışalım ki?
 • 2
  topalkrkayak 8 ay önce
  bide bizden başka kimse bilmesinciler var. o gruptaki adamlar evine ekmek götürüyor arkadaş. sen ortamlarda hava atcan diye adam belki çocuğuna flüt alamıyor. duyarlı olalım.
2 saat önce 2 saat önce