sözlüğe her girdiğimde gördüğüm 'elveda puiv' başlığı

  11
  kenevir 1.2.2017 23:16
  son zamanlarda aktif olmadığım doğrudur fakat yinede offlineda olsa bi girip yokluyorum sözlüğü ne zaman girsem kesinlikle elveda puiv diye bi başlık okuyorum ve yalanda yok hiç bi zaman üzerine tıklayıp okumuyorum. ki bazen bu başlığı açan yazarlarımızdan tanımadıklarım nickini ilk defa okuduklarım oluyor yahu canım arkadaşım sen ne zaman geldin ne zaman tükettin buraları,sıkıldında gittin. bi dur bi nefeslenin puvolar bi sakin olun bir ülkede nasıl her bireyin istihdama katılması imkasızsa,her yazarında üretime katılması şart değil. gelin tüketin oy verin yorum yapın. sözlüğün bi kapısından girip millete bi selam çakıp öbür kapısından çıkmayın. kazanabileceğimiz potansiyel yazar kitlesi sözlüğün önünden geçip gidebilir sizin bu 'elveda' lı başlıklarınızı görüp.
 • 0
  hellomyfriend 1.2.2017 23:31
  3 kişi getirdim, hepsi arkadaşım. geldikleri ikinci gün ayrı bireyleri, davet ettiğim kişileri 3 4 kişi toplanıp benim yan hesabım gibi muamele yaptılar. adamlar ne yapsın? ne zaman içerik atsalar eksi atıyorlar. amtfo geri gelir diğerlerini bilmem
  1
  kenevir 1.2.2017 23:43
  puro elbette amacın sözlüğe fayda sağlamak ama burası adı üstünde sözlük yani knight online da clan değiliz. tabiki seri eksi almaları hoş değil ama bunu yapmaları çokda anormal değil sonuç olarak. sonuçta sen gerçek tanıdığın kişileri sanal ortama aktarmaya çalışmışsın ve sözlüğün özü zaten sanal kişiliklerdir. sen ve diğer arkadaşlara tavisyem sözlüğe dönmeleri fakat birbinizin nickini bilmeden :) bu hem doğrusu olur hemde aranızda dalga konusu olur.
 • 0
  yondaimehokagesama 2.2.2017 02:48
  hayır bir de gitseler rahatlıyacaz ama yok 😂😂😂