15
30 milyon doları nasıl batırdığımı anlatıyorum gelin
selam arkadaşlar, puiv'i 1 saat önce duydum ve üye oldum.

arada gelip hikayemi anlatacağım tabi ilgi görürsem.

yaşım 37 muhtemelen çoğunuzdan büyüğüm. belki anlattıklarımdan ders çıkarırsınız.

başlık altında yorumları gördükçe hikayeme devam edeceğim.

var mı beni dinlemek isteyen ?
 • 0
  babo 11 ay önce
  1.- her şey 17 yaşında başladı ismini burada vermek istemiyorum o yüzden yeşim diyelim o kızın adına. yeşim kazandığım üniversiteye kayıt olmaya gittiğim ilk gün önümde kayıt olan öğrenciydi. rutin yapılan işlemlerden birini bana sordu bende bildiğim kadarını anlattım. inanın ne sorduğunu hiç hatırlamıyorum sadece gözlerinin yeşiline dalıp gittiğimi ve onun teşekkür ettiğini hatırlıyorum. o arada cevap vermişim işte bilinçli bilinçsiz. özel bir üniversitede işletme kazanmıştım ve bölüm ingilizce olduğundan dolayı hazırlık okumamız zorunluydu. yeşimde işletmeydi. o kızla aynı sınıfta okuyacağım düşüncesi bile beni çok heyecanlandırıyordu. oysaki daha ortada bir şey yoktu ama galiba erkek lisesinde ömrünü çürüten bünyem ilk defa değişik şeyler hissetmeye başlamış ve bu çok hoşuma gitmişti.
  babo tarafından 11 ay önce düzenlenmiştir.
 • 2
  babo 11 ay önce
  2.- neydi beni bu kadar çeken ona karşı ? bilmiyorum. yeşim öyle çoğunuzun tabiriyle at gibi yada afet bir kız değildi. 160 boyunda var yok, çıtı pıtı, gayet düzgün giyinen ve yemyeşil gözleri olan standart bir kızdı. fakat kalbim için kriterlerin önemsiz olduğunu ona ikinci kez rastladığım üniversitenin kafesinde anladım. mal gibi tek başıma çay içerken gelip küt diye oturdu. kayıtta tanıştığımızı unutmamış ve gayet sıcakkanlı bir tavırla bir merhaba diyordu. çay içer misin diye sordum yok teşekkür ederim dedi ama ben heyecandan ne yapacağımı şaşırıp hemen getiriyorum dedim ve gidip çay alıp geldim. belki salağa bak dedi o an belkide hoşuna gitti. gülüyordu. o gülüyor bense küresel ısınmaya maruz kalmış kutuplar gibi eriyordum.
  babo tarafından 11 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  rockefeller 11 ay önce
  devam etmeni bekliyoruz
 • 0
  babo 11 ay önce
  ilgi yoksa boşuna yazmayım gençler :)
 • 3
  babo 11 ay önce
  (pi: @rockefeller) hatırına devam edelim.

  3.- hazırlık günleri geçmeye başladı. ingilizcem zaten iyi olduğu için derslerle pek ilgilenmiyor devamlı hayal kuruyordum. çocukluğumdan beri dünyayı ele geçirdiğimi. tek karar merkezi olduğumu falan hayal kurarım. içine kapanık bir insan olduğum için hırsımı hayallerimden çıkarıyordum galiba. yeşim genelde hep en önlerde oturuyor, derslere katılıyordu. bende ne alakaysa hep ona en uzak yere en arkalara oturuyordum. 1 ay geçmesine rağmen sadece asım diye bir çocukla merhabam vardı.
  0
  puiv2000 11 ay önce
  +1 devam et ama şu yeşimle tanışma faslı 10 sayfa sürmesin lütfen.
  0
  reelsayi 11 ay önce
  +1
  0
  afaki 11 ay önce
  içine kapanık insanların hikayeleri hep ilgimi çeker devamını bekliyorum
 • 1
  babo 11 ay önce
  4.- ilk dönemi bitirdiğimde henüz üniversite okuduğumu bile anlayamamıştım. sessiz sakin okula gidiyor yeşimi görebilmeye çalışıyor 4-5 günde bir merhaba diyebiliyordum. fakat bana günler boyu yeşimi bile unutturabilecek şoku dönem arasında yaşadım. canımdan çok sevdiğim babam annemi ben daha 5 yaşındaykenden bu yana aldatıyormuş. teferruatı ve detayı çok olduğundan fazla uzatmayacağım. babam sanayici ve çeşme, tuvalet vs. parçaları üreten bir adam. almanyada ofisi var diye biliyorduk ihracat yaptığı için fakat ofis değil orada bir eşii 3 de çocuğu varmış. babam nedense bunu yıllar sonra anneme söylemeye karar veriyor ve boşanmak istiyor. tarih vererek annemi harap bir şekilde bırakıp evden gidiyor. almanyaya gittiğini öğreniyorum. beni ise muhattap alıp tek bir cümle bile söylemiyor. bu arada tek çocuğum.
  0
  rockefeller 11 ay önce
  (pi: @babo) cok iyi gidiyor. devam
 • 1
  babo 11 ay önce
  5-. babama saygım ve sevgim çok büyüktü öyle ki bana bir şey desinde yapayım diye hep gözünün içine baktım ama o beni hep eleştirmekten öteye geçmedi. asosyalsin, zayıfsın, kendine bir bak, neden hepsi 5 değil vs. konuyu öğrendikten sonra yavaş yavaş taşlar yerine oturmuştu. annem 5 gündür hiç konuşmadığı için dayımı çağırdım annemi köye götürmesini söyledim. psikolojim harap evde tek başıma kalmıştım. bu arada babamın tüm mallarını çoktan sattığını ve almanyada düzenini kurduğunu öğrendim. tabi kendisinden değil. ya utandığından yada beni hiç sevmediğinden benimle konuşma ihtiyacı duymamıştı. elimizde sadece oturduğumuz ev vardı oda babamındı boşanma sonrası kimde kalacağı belirsiz olarak. özel okulda okuduğumdan dolayı ödemelerin nasıl yapılacağını da bilmiyordum. babam dediğim adamdan para isteyeceğime okumamanın daha mantıklı olacağını düşünmeye başlamıştım.
 • 0
  babo 11 ay önce
  6-. dertler içerisinde boğulduğumu düşünürken, neden ? diye sorarken aslında büyük dalganın daha gelmediğinin farkında değildim. dayım aradı, annem ölmüştü.
  0
  wertyus 11 ay önce
  (pi: @babo) kardesim baya uzucu gidiyor eger rahatsız etmezse devamını bekliyorum
  1
  kaygusuzyazar 11 ay önce
  devamini bekliyorum . birde hikaye hayal gücümu gerçekmi
 • 1
  babo 11 ay önce
  7-. kendimi evden nasıl attıysam sonradan öğrendimki kapıyı bile kapatmadan evden çıkmışım. algılarım tamamen kapalı olarak kendimi otogarda bir otobüste soğuk sıcak ne içerisniz sorusuna muhattap olurken buldum. o ana kadar hiçbir şey hatırlamıyorum. sivasa giden metro turizm otobüsünde durup durup ağlayarak ve babama olan sinirimden elimi dudağımı ısırmaktan her yerimi kanatarak gidiyordum.
  0
  rockefeller 11 ay önce
  (pi: @babo) biraz hizlanalim.
  0
  kaygusuzyazar 11 ay önce
  paraya nasil baglanacak olay merak ediyorum
  0
  rockefeller 11 ay önce
  bence parayi yesimin sayesinde bulacak
  1
  kaygusuzyazar 11 ay önce
  bence onun yüzünden kaybedecek
 • 1
  delared0 11 ay önce
  rez bro
 • 0
  puiv2000 11 ay önce
  saatlerdir bekliyorum yazdığın 3-5 cümle. gerçek değil hikaye olduğunu "kendimi otogarda bir otobüste soğuk sıcak ne içerisniz sorusuna muhattap olurken buldum." sözüyle roman havası vermeye çalışmandan anladım. gerisini de yazmaya üşenmişsin veya üretmemişsin tahminen. faka hikayede şuan iyi gidiyor.

  neyse yalan olduğunu biliyorum ama anlat dostum.
 • 0
  babo 11 ay önce
  8- cenazeyi kıldık, tüm köylü taziye için etraftaydı. çocukken 2 kere geldiğim için herkes beni tanıyordu ama ben akrabalarımdan bir kaç kişi hariç kimseyi tanımıyordum. anne tarafım babamla genelde hep mesafeli oldular belki bir şeyleri biliyorlardı bilmiyorum. zaten 2 dayım 1 teyzem var. teyzem en büyükleri onu hiç görmedim hollanda da yaşıyor 2 dayım ise biri köyde imam diğeri hayvancılık yapıyordu. cenazeyi defnettikten sonra 1 gün daha dayımın ısrarıyla köyde kaldım. geleceğim gün dayım ilçe merkezine götürdü, şehir merkezine geldim ve istanbul yolculuğu başladı. 1 gün sonra ne yapacağımı bilmediğim bir hayatım vardı artık. annemin olmadığı, tek bir arkadaşımın, tek bir akrabamın olmadığı bir hayat.
 • 0
  babo 11 ay önce
  9-. eve geldiğimde yanımda anahtar olmadığının farkına vardım kapı kapalıydı. kapıcıyı buldum allahtan o almış saklamış anahtarı. anahtar üstünde kapıyı açık bırakıp gitmişim. bütün geceyi yolda uykusuz geçirdiğim için yorgundum, kafam aşure kazanı gibiydi. bütün günü uyuyarak geçirdim. ertesi gün ne yapmam gerektiğini düşünmeye başladım. ev babamındı burada uzun süre kalamazdım ama başka çaremde yoktu. yanımdaki parayla otelde anca 2 gün kalabilirdim. okulun parası 1 yıllık peşin ödendiği için 2. dönemi en azından okumaya karar verdim. bir yandan da iş bakıp bu evi terketmenin yollarına bakmayı düşündüm. hayatımda hiç çalışmamıştım iş aramaya nereden başlayacağımı bile bilmiyordum. kalbimde annemin acısı, hayatımdaki derin boşluk. rüzgar beni nereye atarsa oraya gidecektim.
  0
  kalcasever 11 ay önce
  10 la bitir hacı "...anlatıyorum gelin" yazıp parça parça yazmak neden ayrıca
 • 1
  8bit 11 ay önce
  yolla panpa
 • 0
  babo 11 ay önce
  10.- 9 gün sonra üniversiteye gitmeye devam ettim. hayat devam ediyor gibi işe yaramayan laflarla kendimi motive etmeye çalıştım. derslere bedenen gidiyor fakat ruhen pek orada olamıyordum. sonra bir gün kafeterya da otururken yeşim yine o damarlarımdaki basıncı bile artıran gülümsemesiyle yanıma geldi oturdu. vaktin varsa konuşabilir miyiz ? diye sordu. kafa salladım tabi dedim. kalbim çılgınca atıyor acaba beni sevdiğini mi söyleyecek diye düşünüyordum. aynı saniyelerde 50 olumlu 50 olumsuz düşünce aklımdan geçti. benim neremi sevmiştiki soğuk nevale gibi adamdım ben bile sevmiyordum kendimi. saç sakal birbirine karışmış kaçkın gibi duruyordum.

  neden ağlıyorsun diye sordu direk ? ne zaman ağlıyordum kafam karışmıştı hiç böyle bir soru beklemiyordum. konuştukça anladımki yeşim ara ara bana bakıyor gözlerimi dolu görüyormuş. derse dalıp giderken demek farkında olmadanağlıyor göz yaşlarımı siliyormuşum. çok uzun hikaye olduğunu ve hiç iç açıcı olmadığını söylesemde yeşimin çok ilgisini çekti derslerden sonra görüşmeyi teklif etti, kabul ettim. yanıma oturması bile benim için mucize iken yeşimle ilk buluşmamı yapacaktım. her şeyi anlatsam mı yoksa başka şeyler mi uydursam diye düşünmeye başladım. merak edenler için sene 2001.
  babo tarafından 11 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  puiv2000 11 ay önce
  allah rızası için dizi havası vermeye çalışıp araya 10 saat koyma. bi çırpıda anlat işte neyin bekleyişi bu anasını satayım.
 • 0
  canki 11 ay önce
  şimdi baslıycamda okuyama uzun mu surucek 1 hafta filan surer mi ? yazma sureciniz
 • 0
  babo 11 ay önce
  11-. yeşimle bir kafeye oturduk saat 4-5 sularında. beni rahatlatmak için alakasız şeyler sordu falan sonra asıl konuya geldik. ne var ne yok içimde olan her şeyi döktüm ona. ağladığım, durakladığım anlar oldu yakın bir arkadaş gibi yanıma gelip beni teselli etmeye çalıştı. 2 saat boyunca konuştuk. babası trafik kazasında genç yaşta ölmüş. babasını hiç görmemiş ve hiç kardeşide yok. annesiyle tek başına yaşıyormuş. tüm akrabaları bulgaristanda yaşıyorlarmış babası bulgar göçmeni annesi ise türkmüş. birbirlerini çok seviyorlarmış fakat daha yeşim 2 yaşındayken babası trafik kazasında hayatını kaybetmiş.

  yeşimle konuştuktan sonra yarın görüşürüz diyerek evin yolunu tuttum. tüm olumsuzlukların yanında çölde açan bir bitki gibi gelmişti yeşim bana. ağladığım ve içimi döktüğüm için çok rahatlamıştım. babası olmadığı için belki beni birazda olsa anlayabilmişti. beni sevgili olarak asla görmeyeceğini biliyordum fakat benimle ilgileniyor olması çok hoşuma gidiyordu.

 • 0
  babo 11 ay önce
  12.- dertlerim vesilesiyle yeşimle sonraki günlerde iyice kaynaştık. bir gençlik seminerine kayıt olduk ve haftasonları oraya gitmeye başladık. belki benimle vakit geçirmek istemiyordu ama yaşadıklarımı bildiği için beni yalnız bırakmak istemiyordu. cebimde para olmadığı için evde annemden kalan 2 bileziği bozdurdum. altımızdaki bakkal-market karışımı yeri işleten serdar abiyle de iş konusunu konuştum geceleri bakkalı işletebileceğimi söyledim. akşam 6 gece 2 şeklinde çalışabileceğimi ve haftasonu izni falan olmadığını söyledi her türlü kabul ettim zaten başka ne tanıdığım ne de çarem vardı.

  günler, haftalar, aylar geçerken yeşimin bana tavırları değişmeye başladı. bir kaç kez kıskandığını yakaladım ve bana karşı arada iltifat ediyordu. bir gün beni sarıyerdeki annesiyle yaşadığı evine çağırdı. o gün akşam serdar abiden izin alıp sarıyere gittim. maddi durumumuz iyi demişti fakat her zamanki gibi mütevazı davranmıştı. evim dediği yer 3 katlı, devasa bahçesi olan hatta bahçesinde 1 ev daha olan bir villaydı. denize 100 metre mesafedeki villanın değerini tahmin bile edemedim o an. evde yeşim, annesi ve 3 çocuklu 1 aile yaşıyordu. aile evin genel hizmetinden sorumluydu.

  annesine benden çok bahsetmiş olsa gerek beni çok iyi karşıladı. yedik, içtik, muhabbet ettik, film izledik. 40'lı yaşlarda çok modern, tatlı bir hanımefendi. geceye doğru yeşimle evin bahçesine çıktık biraz turladık konuştuk. bahçedeki salıncakta sallanırken yeşim döndü ve bana sen beni seviyorsun değil mi diye sordu ? baktım gözlerine boynumdan bir titreme geldi. baya kafam, elim her yerim titriyor. fark etti mi bilmiyorum tabi. çok seviyorum diyebildim ama sonunda. biliyordum dedi ve omzuma başını koydu. beni sevdiğini söylemedi, tam olayı çözemedim ama kendimi anın akışına bıraktım. 20-30 dakika o şekilde hafif rüzgarlı havada sallandık salıncakta. üşüdüm hadi girelim bugün bizde kalırsın bir sürü oda var gitme dedi. yüzsüzlük olarak algılanır mı acaba diye düşünsemde o an ondan uzaklaşmak istemedim. tamam teşekkür ederim diyerek bana gösterilen odaya geçtim, uykuya daldım.
  babo tarafından 11 ay önce düzenlenmiştir.
 • 0
  skala 11 ay önce
  serin hikaye
 • 0
  babo 11 ay önce
  13.- kafanızı yormamak ve çok uzatmamak adına 6 ayı hızlı bir şekilde geçiyorum. dönem sonuna kadar yeşimle ilişkimiz ilerledi. ilk öpücüğümü, ilk sinema izlememi, ilk birisinin elini tutmamı tüm ilklerimi yeşimle yaşadım. masum bir ilişkimiz vardı küçük öpüşmelerden ötesi yoktu. hayatım iyi kötü rayına girmiş cebime bakkal sayesinde asgari ücret civarı bir para giriyordu. ev kirası olmadığı için iyi kötü geçiniyordum fakat okul bittikten 1 hafta sonra emlakçı olduğunu söyleyen bir adam eve kiracı getirdiğini söylüyordu. adamı içeri almadım 2 gün sonra elinde tam yetkili vekaletle çıktı geldi. kiracılar evi gezdi emlakçı babamın evi boşaltmam için bana 1 hafta süre verdiğini normalde o hakkımın bile olmadığını bana söyledi. babam bildiğin dizilerdeki kötü adam bende düşene bir de sen vurdaki düşeni oynuyordum.
  babo tarafından 11 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  puiv2000 11 ay önce
  keşke şu hikayeyi 1 hafta sonra görseydim. böyle mükemmel giderken bir anda kesilmesi insanı hafiften üzüyor.
 • 0
 • 0
  puiv2000 11 ay önce
  17 saat geçmiş ekleme yok. hikayeyi okumayı bırakıyorum kolay gelsin size.
 • 0
  babo 11 ay önce
  gençler internete erişimim çok kısıtlı. o sebeple aralıklı yazıyorum. kusuruma bakmayın
 • 0
  babo 11 ay önce
  14.- evden eşyalarımı toplayıp bakkala koydum orada yatıp kalkmayı düşünüyordum. neyseki serdar abi sorun çıkaracak bir adam değildi. yeşimle buluştum olanları anlattım kendime söz vermiştim ona asla yalan söylemeyecektim. yeşim üzüldü ama konuyu değiştirdi hemen boşver hiç sıkma canını dedi. o gün romantik bir filme gittik filmle ilgilenmediğim için şimdi adını hatırlayamadım. ufaktan öpüşürken gözlerime baktı bana sana bir şey söyleyeceğim ama tamam diyeceksin dedi. senin için ölmeye bile varım söyle dedim. bundan sonra bizimle kalacaksın dedi. sinemada çok konuşamayacağımız için sonra konuşalım dedim konuyu kapattım. sarılarak filmi bitirdik dışarıda sözümde durmayıp itiraz etsemde beni ikna etti. yeni evim sarıyerdeki o süper lüks villaydı. annesi bu duruma ne der bilmiyordum, biraz tedirgindim ama bakkalda yatmaktansa o riske girmeye değer diye düşündüm. hem yeşimle aynı çatı altında uyumak...
 • 0
  babo 10 ay önce
  15- ilk sene bitmişti yeşimlerin 2. katında boş bir odada kalıyordum. hayatımdan gayet memnundum. bakkalda ki işimi bırakıp bir restoranda kasa, temizlik işlerine bakarak harçlığımı çıkarıyordum. yeşimin annesi defalarca para vermeye çalışsada tek kuruş almadım ve kendi paramı hep kazandım. yaz tatilinde yeşimle akşamları ve haftasonları doyasıya gezdik eğlendik. çoğu yerin parasını ödüyordu artık o kadarına ses çıkaramıyordum. zira aldığım parayla anca 3-4 yere gidebilir, gezemezdik. yeşimle temmuz ayında yunan adalarına gittik aynı odada kaldık ama sadece sarılıp uyuduk. o kadar aşıktımki cinsellik aklıma gelsede içimden gelmiyordu. oda bu durumun farkında olduğu için büyüyü bozmamak adına talep etmiyordu herhalde. zaten hayatımda hiç ilişkiye girmemiştim hafiften bir elime yüzüme bulaştırırım korkusuda vardı.
 • 0
  bevacqua 10 ay önce
  sık yaz lan biraz
 • 0
  kek 10 ay önce
  ilgimi çekti
 • 0
  nusret 10 ay önce
  bu bence o yaşlı karıyı sikecek sonunda beyler
 • 0
  king 10 ay önce
  yazsana hacı devam
 • 1
  111010101010101 10 ay önce
  her giden lira için bir kelime yazmaya falan kalkma usta 😭
  0
  proust 10 ay önce
  nickine gurban
 • 0
  recep 10 ay önce
  ya sabahtan beri okuyorum ortada bır para varmı acaba
 • 0
  recep 10 ay önce
  bu para batmaz hacı bn gıdıyorum
 • 0
  mert90 10 ay önce
  dikkat etmek lazım bh işlerde.
 • 0
  conidolucan 10 ay önce
  -
 • 0
  chili 10 ay önce
  laaan zaten bi haftada aralıklarla okudum yinede yarıda kaldı intihar sebebi devam et usta
 • 0
  babo 3 ay önce
  bir kaç sebepten dolayı kopmuştum. talep olursa devam edeceğim


 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  153 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...