• 0
    kenanyilmaz 22.5.2019 11:18
    tüm çatı merdivenleri tamamen önceden monte edilmiş şekilde gelir ve basit kurulum ve gelişmiş erişilebilirlik için tasarlanmıştır ve yetkili bir esnaf veya dıyer tarafından monte edilebilir. özellikler, ayrılmaz, yalıtımlı, tamamen işlenmiş bir kapak, yay destekli menteşeler ve kenarları kapatılmış bir çerçeve içerir. merdivenler kurulmadan önce sökülmesi gereken bazı ahşap merdivenlerin aksine montaja hazırdır. menteşe ve braket sistemi, merdivenin içinde, eski teknolojiyi kullanan ürünlerden çok daha büyük bir alan sağlar ve böylece eşyaların kolaylıkla bir çatıya girip çıkarılmasını sağlar.

    çatı merdiveni son derece hafif, ancak tavan arasına kolayca erişmeniz için gereken desteği sağlayacak kadar sağlam bir alüminyum çatı merdivenidir. alüminyum konstrüksiyon, merdiveni kullanım ve işletmeyi çok kolaylaştırır, aynı zamanda malzeme oldukça dayanıklıdır. alüminyum paslanmaya karşı dirençli bir malzemedir, bu nedenle sıcaklık ve neme maruz kalması nedeniyle yıllarca merdivenin eğrilmesi, genişlemesi veya arızalanması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

    çatı katına tırmanmak, ne kadar önlem aldığınıza bakılmaksızın hiçbir zaman güvenli değildir. bu yüzden çatı merdivenlerine korkuluklarla bakmak istersiniz. çatı merdiveni ekstra bir tırabzan ile donatılmış olmasının nedeni budur. küpeşte, merdivenin ortasına monte edilmiştir. böylece merdiveni yukarı ve aşağı doğru kolayca tutabilirsiniz. her zaman beklemeniz gereken ekstra kaldıraç oranını sağlar. bu üç kayar bölümle birlikte en üst düzeyde güvenlik ve dayanıklılık sağlar.