4

ios 10 public beta yayınlandı!

iyi akşamlar herkese,
çok yakında da takip ederim böyle şeyleri... sizlerle de paylaşayım dedim. bildiğiniz gibi apple haziran ayında bir etkinlik düzenlemişti. bu etkinlikte ios 10, yeni osx ve yeni tvos geleceğinden bahsetmişti. bunlar için çıkış tarihini eylül diye belirlemiş olsa da, bunun öncesinde beta sürecinden geçmeli ki hem hataları bulunsun hem de kullanıcılar bu yenilenmiş arayüzünden bir nasiplerini alsınlar... şimdi ise sizlere herkesin kullanabileceği public beta'nın nasıl indirilebileceğini anlatacağım. halk için yaratıldığından bu beta sürümü indirmesi ve diğer şeyleri çok komplike değil. neyse

adım 1
hemen bu linke tıklayarak apple'ın beta programları için yapmış olduğu sayfaya gidebilirsiniz.

adım 2
biraz aşağıya inince sign up butonunu göreceksiniz ona tıklayarak apple hesabınızla giriş yapabilirsiniz, veyahut da daha önce böyle bir şey yapmışsanız sign in diyerek giriş yapabilirsiniz.

adım 3
giriş yaptıktan sonra yukarıdaki menüde enroll your device yazısına tıklayın ardından da mac os ve ios arasından ios'u seçin.

adım 4
şu anda bulunan dosyaları yedeklerseniz, daha sonra betadan çıkıp geri dönmek istediğinizde yeniden yüklemek için kullanabilirsiniz. ha ben istemiyorum derseniz o da size kalmış :)

adım 4.5
aşağıda download profile tarzında bir buton var ona tıklayarak ios cihazınıza profili indirebilirsiniz. bu profil cihazın beta buildlerini almasını sağlıyor bu nedenle güvenli bir profil dert etmenize gerek yok

adım 5
yazılım güncelleme kısmına girin ve yeni yazılımınızı indirin :)


detaylar için ö.m. atabilirsiniz.
 • 1
  rockefeller 3 yıl önce
  güzel bir paylaşım :)
  1
  pinkpussy 3 yıl önce
  teşekkürler hocam :)
 • 0
  pozisyon_prensi 3 yıl önce
  indirdim kardeş saolasın bu arada kilidi açmak için orta tuşa basmamız haricinde herşey güzel olmuş
 • teknoloji haberleri

  Teknoloji ile ilgili tüm haberler .

  18 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  canki

 • bu bölüm #bilim-teknoloji bölümünün alt bölümüdür.
 • kurallar

  - haberlerin güvenilir kaynaklardan alınması 

  - teknolojiyi ilgilendiren haberlerin paylaşılması