yanlış algılanan bakirelik kavramı

  16
  siwoli 5.5.2018 23:15
  diye bir gerçek var. türkiye için konuşuyorum atalarımız dedelerimiz bizim toplumumuza bekaretin önemli olduğunu daha doğrusu am içindeki minicik duvarın önemli olduğunu empoze etti ve ortaya saçma sapan görüşler türedi. bir taraf cool olmak çağdaş olmak kavramlarını abartarak işin 'raconunu(aslında konuşulmayan ama herkes tarafından bilinen kurallar örnek vermek gerekirse otobüste kahvaltı etmek gibi böyle ufak ufak kopararak milleti rahatsız etmeden yenir o işin raconu budur)' bozdu onune gelenle sevişmeyi, toplum içinde kabul gören bir erkek veya kadın olmak için ne kadar rahat ve gevşek olarak duzinelerce kişi ile sikistigiyle övündü, diğer taraf ise namus denen kavramı bacak arasında sanarak mağarada kaldı ama aslında ikisi de değil bunu herkes biliyor ama emellerine uymadığı için sikinde değil kimsenin.

  şimdi silahımı çekiyorum : be amina kodumun alagavat cool görünumlu temizlenmek için değil de güzel görünmek için hergün duş alan orospu evladı, be içinde yaşadığı mağaraya el bombası atıp, daha sonra içeri girip ölmediyse kafasına vura vura sonuna kavusturdugumun yobaz tayfası siz ve sizden türeyen her görüşün amina korum gelin erkekseniz kapışalım benim sizden korkum yok amina caktiklarim!

  namus dediğin şey insanın kafasının içinde olur oğlum, erkek herkesle sevişip bakire ister bu toplumda, kadın da o sidikli amini kimseye elletmez ama vücudunda orasi hariç her yer ellenir ama sonunda iki cinste namuslu olur he? oh ne ala dünya aq, olm değerlerimiz yok namusunuz yok, inandığınız şey yok varsa yoksa size uyan, kendi kötülüğünüze hoş gelen şeyler sizin kurallarınız aq.

  özet:kalpleriniz sikismedigi sürece namuslusunuz amina koyduklarım

 • 2
  dreamfloyd 5.5.2018 23:16
  heyt ba gece gece ne güzel giydirmişsin eline sağlık. alagavatı çok beğendim. :d
 • 1
  prof 5.5.2018 23:22
  aynen öyle. insanın yüreği orospu olmadıktan sonra sorun yok. bir de başkasının amının bekçiliğini yapan orospu çocukları var. lafa gelince ahlak zabıtası amk sonra gider eşek siker sokaktaki kadına laf atar imkan bulsa taciz hatta tecavüz eder. sorsan bakire kızla evlenmek ister orrrrrrospu evladı.
 • 0
  bozuklimon 5.5.2018 23:23
  ya tamam güzelde sevişmiş bir kadını çocuklarımın annesi yapamam ben. aklıma neler gelir neler.
  0
  siwoli 5.5.2018 23:26
  sen bakire misin eğer öyleysen kendi çapında böylee bir arayışın olması ancak mantıklı olur yine sakıncalı ama mantıklı olur.
  3
  pptya_94 5.5.2018 23:30
  peki neden baskalariyla sevişmiş bir baba olmayı seçiyorsun ?
  -3
  sexsexsekerek 6.5.2018 00:40
  yav senin nickin bile bozuk limon. sen bozuksun bi kere. eşin de bozuk olsun ne olacak boşver gitsin.
 • 0
  ateistsantor 5.5.2018 23:48
  ahlak kavramını bekaret sandıkça ahlaksızlığa düşeş atar toplum. etik denilen şey buna indirgenmez herkes herkesle sevişsin ortalık vıcık olsun demiyorum ama sevişen sevişir beden kendisinindir diyorum.
 • 2
  buskiy 6.5.2018 02:56
  kızlık zarı önemli! eğer kızlık zarı olmasaydı, çişini kakasını altına yapan ya da farkında olmadan parmağını vajinasına sokan bir çocuğun vajinasından giren mikroplar karın zarına kolayca ulaşır ve peritonitten bütün kız çocukları daha ergenlik çağına bile gelmeden, çocuk yaşta ölürlerdi. kızlık zarı kadınları koruyan mekanik bir engeldir. ancak birçok toplumda, geçmişten bu yana ataerkil düzenin erkek egemenliğinin bir sonucu olarak, kadınların namusunu simgeleyen bir işaret gibi kabul edilmiştir. yani önemli olması kıt düşünceler değil. aklınıza bunlar gelsin önemli mi dendiğinde yok orospuymus yok namusluymus tartışmaya, anlatmaya çalışmaya bile gerek yok.
 • 0
  birdelipsilokolog 7.5.2018 01:18
  ruh bakire olmadığı sürece iki gram et parçasını bu kadar düşünmek yersiz.
 • benim düşüncem

  Puiv kuralları geçerlidir özgür bir bölüm olduğu için küfür ve hakaret dışında başlık silme yoktur.