-2
elektronik sigara ile sigarayı bırakmak
elektronik sigara ile sigarayı bırakmak
eğer sigara içiyorsanız ve sigarayı bırakmak istiyorsanız size en iyi çözüm, elektronik sigara dersek yanlış söylemiş olmayız. çünkü elektronik sigara diğer alternatif ürünlere göre çok daha fazla şans tanır size. ancak unutmamak gerekir ki öncelikle sizin sigarayı bırakmaya karar vermiş olmanız gerekiyor. eğer siz sigarayı bırakmak istemezseniz o zaman işiniz çok daha zordur.
her şeyden önce sigaranın var olan zararlarının herkes farkında aslında ve bırakmayı da herkes istiyor. ama bazen kararlılık ta gerekir. işte elektronik sigara burada devreye girmektedir. yani size sigarayı bırakmanıza gerçekten de yardımcı olur.
nikotin bandı, nikotin sakızı gibi alternatif çözümler de var. ve bunlarda oldukça önemli, ama unutmamak gerekir ki adı da üstünde olduğu gibi nikotin ihtiyacınızı gidermek üzere üretilmişlerdir. ve bu konuda da ne kadar başarılı olduklarını da hemen tartışabiliriz. neden mi, nikotin sakızını çiğnediğininiz zaman midenize giden bir nikotin söz konusudur. aynı şey nikotin bandı için de geçerlidir. yani size nikotini verme şekilleri de normalde sigara içerken ki aldığınız yollarla vermemektedir. bu durum da ne kadar başarılı olacağını siz düşünün.
elektronik sigara normal sigara ile aynı sistemi kullandığı için sanki sigara içiyormuşsunuz gibi nikotin verir size. bu da sizin nikotin ihtiyacınıza tam olarak cevap verecektir. elektronik sigara ile sigarayı bırakmak bu açıdan çok daha kolaydır. ayrıca elektronik sigaranın içerisinde ki nikotin değerleri her ne kadar size sigaraya yakın gibi gözükse de içerisinde ki buhar olayından dolayı normal sigara gibi kalıcı bir durum bırakmaz. yani elektronik sigara içerisindeki nikotin vücudunuza çok az zarar verir yada zarar vermez. üstelik e sigara da ki nikotin değerlerine müdahale etme şansınız vardır.
elektronik sigara ile sigarayı bırakmak isterseniz diğer bir avantajınız ise normal sigarada ki alışkanlıklarınızı elektronik sigara ile yaşarsınız. yani el alışkanlığını esigara da yakalarsınız. yani sanki elinizde sigara varmış gibi bir his verir size. buna karşın nikotin bandı yada sakızı size aynı hazzı vermeyecektir.
elektronik sigara ile sigarayı bırakmak isterseniz bir başka durum ise dudak alışkanlığınızdır. hatta bazen denir ki dudak tiryakisidir. yani el alışkanlığı gibi dudak alışkanlığı açısından da elektronik sigara ciddi bir avantaj sağlar. çünkü elinize aldığınız ve dudağınıza götürdüğünüz bir ürün söz konusu. bu da size ciddi bir avantaj sağlar ki birazcık irade biraz sabır ve biraz istekle elektronik sigara sigarayı bırakmanız konusun da ciddi başarılar elde eder.
elektroniksigaraal.com size sigarasız sağlıklı günler diler.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...