22

emine bulut

eski kocası tarafından 10 yaşındaki kızı önünde boğazı kesilerek vahşice öldüren kadın.
böyle varlıklara idam bile az. elektrikli sandalyeye oturtacaksın bunları.
 • 4
  dasaksiz_penguen 24 gün önce
  dün gece uyuyamama sebebiyet veren video..bu gibi adamları sonsuza dek hapse atmak yada öldürmek çözüm değil yaşarken her gün biraz daha ölmesi gerek
 • 4
  ekzantrik 24 gün önce
  bir anda 20 sene büyüyen kız çocuğunun annesi... biz bu yaşımızda videoda bile düğümleniyoruz, yaş faktörünü ortadan kaldırıp bir de orada olduğumuzu düşünelim... zor.. gerçekten zor..
 • 5
  gaddarus 24 gün önce
  böyle vahşice olayları engellemek için kaçtane daha böyle olay yaşanması gerekiyor ya da devlet erkanlarından birisinin anası, bacısı, kızı, akrabası böyle bir vahşi olay yaşayıp öyle mi önlem alınacak. önlemlerin alınması için daha ne yaşanılması lazım.
 • 3
  popiska 24 gün önce
  geleceğin anne babaları olarak yapmamız gereken şey çocuklarımızı düzgün yetiştirmek. böyle canavar, kanı bozuk, akıl ve ruh sağlığı yerinde olmayan bireyler ortaya çıkarmamak. evet çok ağır cezalardan geçmeli bunu yapan insan dışı varlık, evet canı yanmalı tıpkı öldürdüğü kadın gibi ama yetiştiği toplumun ve ailenin de suçu çok büyük. erkek terörü bir an önce son bulmalı. çözümü ne ise arkasında olurum.
 • 1
  bizanskurdu 24 gün önce
  videoyu izledim, içim acıdı fakat herkesin de izlemesi gerekir. böyle şeylere arka dönmemek lazım.
 • 1
  gamzeszgin 24 gün önce
  düşünüyorum ama yok diyecek bir kelime,edilecek bir küfür,daha fazla acı kaldırabilecek bir yürek kalmadı.sorun kadınlar mı, çocuklar, ağaçlar, hayvanlar mı?kim ne yapıyor bunlara da bir anneyi evledından kendi çocuğundan sonsuza kadar ayırabilme cesaretini gösteriyor bu adam.baba denir mi buna? eş denir mi? insan denir mi bu kalp ve beyin taşımayan yaratığa??
  ne zoru olabilir merak ediyorum.ne düşünmüş olabilir o bıçağı tutarken?
  niye bu tepedekiler bu kadar tepkisiz,illa kıyametin mi kopması gerekiyor bunların ceza çekmesi için? bunca insan niçin o çığlıkları duyup "ölmek istemiyorum"ya da"anne lütfen ölme"sözlerini hafızalarına kazımak zorunda.
  bir çocuk annesiz kaldı bugün,bir kişi daha insanlığını yitirdi,milyonlarca insan ise bunlara şahit oldu.
  ne yapacak acaba bu kez mahkemeler yine mi iyi hal indirimi yine mi cezasız devam eden suçlar?
  lanet olsun bunlara bu cesareti veren insanliga.
 • 2
  imperium 24 gün önce ~ 24 gün önce
  idam çözüm değil, bunlara müebbet hücre hapsi verilmeli. çıldırarak ölmeli orada. sadece bir yatak, bir tuvalet ve kıç gibi bir alanda koca bir ömrü geçirmeli. sadece günde yaşayabilecğei kadar su ve yemek verilmeli fazlası değil. küçücük olmalı ama alan, bir yemek masasının üzeri kadar bir oda olmalı. orada kendi bokunun kokusu ile yaşamalı sürekli.

  idam ne ki? 1 saniyelik bir olay. idam gelse zaten eminim türkiye'de bunlar asılmaz yine olan masumlara olur.
  0
  shewolf 24 gün önce
  ne fayda insanlar görmedikten sonra ona hic birsey yapılmiyormus hissi veriyorlar
 • 0
  propanoikacid 24 gün önce
  pezevengin ifadesi de insanı dinden imandan çıkarıyor. hakaret etti ben de sinirlendim bıçağı taktım demiş. erkek mi oldun şimdi ne geçti eline piç
 • puiv gündem

  Gündem ile ilgili haberleri burada paylaşalım arkadaşlar. Böylece gündeme ışık tutmuş oluruz. Oraya girenler ne olup ne bittiğini görebilirler, okuyabilir, yazabilirler.

  12 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  kullanici

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • tarih ile beraber başlık yazılacaktır. böylece düzenli olup, karışık olmayacaktır.

  (örnek: 23.03.2016 puiv gundem'in kuruluşu)