1
yardımınız lazım sevgili puviler :(
şimdi sevgili yoldaşlarım hemen durumu özetliyorum, bir işe kalkıştık ; izmir'de (alsancak,bostanlı vs...) parti vericeğiz eli yüzü düzgün bir mekanda imkanlarımız el veriyor, yan detaylara inmeye gerek yok . yalnız şöyle bir durum var ilgili afişleri , reklamları yapmadan ortalama 300 kişiyi ( 3 eksik 5 fazla ) elimizin altına almamız lazım tek problem bu. yani biz mekana gittiğimizde daha ortada hiçbirşey yokken adama şunu dememiz lazım ' mehmet bey bizim şuanda 300 kişi hazırda partimize katılacak kişi var ' bunu dedikten sonra gerisi tamam ama bunu nasıl halledecez lütfen fikir sunun puviler lütfen ...
 • 0
  nzonbi 1 yıl önce
  napcanız olm 300 kişiyi. amacı tam anlamadım
  0
  efendisioftherings 1 yıl önce
  sevgili @nzonbi izmirde tren , öküz tarzı mekanlar varya bunlardan birinde parti organize ediyoruz şuandada fikir alışverişi yapıyoruz ortakla , amacımız belli bir kitleyi elimizin altında tutup mekanla masaya oturduğumuzda kendimizi güvenceye almak, elimizde koz bulundurmak ve elde edilecek maddiyata ortalama bir rakam çıkarmak.
 • 0
  aaronbrethorst 1 yıl önce
  300 kişiyi nasıl getireceksin bunu dedikten sonra gerisi tamam diyorsun
  0
  efendisioftherings 1 yıl önce
  sevgili @aaronbrethorst zaten işin orası çukur. yani ne yapılabilirde nasıl bir strateji yada politika uygulanırda ortalama 250-300 kişinin partiye olumlu baktığından emin olabilirim. mesela bir örnek bu üniversitelerde falan okuyan yazın yazlık mekanlarda biletçilik yapan elemanlar var bunların çevreleri çok geniş bunlarla iletişime geçip , elemanın getirebileceği ortalama sayıyı alıp ' hocam al sana ozaman şukadar bilet 65 tl mi bu bunun 10 tl si senin ' gibi birşeyler demek vs .
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  300 izmirli ne yapcanız lan?
 • 0
  danso 1 yıl önce
  anladıysam arap olayım.
 • 0
  efendisioftherings 1 yıl önce
  anlamayanlar için bkz : bana ortada fol yok fos yokken 250 - 300 kişilik bir çevre lazım nasıl edinirim ...
 • 0
  keyiftuccari 1 yıl önce
  valla dostum oncelıkle bu partinin amacı ne? ne ıcın ve nasıl bır parti vermeyi düşünüyosun buna ıstınaden bır reklam yapmalısın.üniversitelerle falan gorusup brosur vb asarak reklam yapabılırsın ama reklam yapmadan demıssın ozaman unıversite klüpleri ile falan iletişime geçip adam toplayabılırsın.
  ama hıc bır sekılde bır yerle baglantın yok ve öylesine parti vermeyi amaclayan bırıysen ben senın partine neden gelıyim bana bir neden sun
  0
  efendisioftherings 1 yıl önce
  dostum hemen hepsini cevaplıyorum ;
  1-partinin amacı; dj eşliğinde belli bir miktar bedava alkollü yaklaşık 4 saatlik bir eğlence.
  2-ne için : partinin dj yi ben olacağım için benim açımdan hem ün hem maddiyat ortağım açısından sadece maddiyat.
  3-nasıl bir parti : standart izmir piyasasındaki partilerden pek bir farkı olmayacak.
  bağlantı konusuda şöyle izmirde çevremiz vs var sağlam mekanların sahipleri ile diyoluğumuz var vs ama konu direk şu bizim bu olaya girişmemiz için yani bilet bastırmak broşür vs için ilk olarak elimize belli bir insan sayısı almamız gerikiyor yani düşünsene tarih belli herşey tamam ama insan gelmemiş partiye ne olucak gg easy olucak , zaten bu şekilde yapacağımız mekan işletmeciside bu riski göze almaz demek istediğim o .
 • 0
  yusufir 1 yıl önce
  universitelere git. veya çevrene bak. o gün için doğum günü olan kim varsa iletişime geç. bi 10 kişi bul yani en az. özellikle de bayan olsun. doğum günü için oraya gelsinler. zaten otomatik olarak o da kendi arkadaslarini davet edecektir. benim bir arkadaşım, sadece 1 kişinin doğum günü için bi yer ayarlardi taksim de ve birbirini tanimayan 100 den fazla kişi geldi oraya. gayet de güzel oldu.
  0
  efendisioftherings 1 yıl önce
  doğum günü olayı farklı bir bakış açısı çok teşekkürler kafamda farklı bir olay oluştu :)
 • 0
  klikpuv 1 yıl önce
  üniversitelere git hacı. özellikle hazırlık okuyan yeni yetme heyecanlı gençlere. giriş ücreti + 1 içki,kokteyl işte ne düşünüyosan bundan bahset. kız erkek sayısı eşit yapmayı düşünüyoruz falan de. 300 değil 3000 kişi bile bulabilirsin.
  0
  efendisioftherings 1 yıl önce
  haklısın hocam ben şu üni. çevreme bir tıklatıyim konuyu, sağolasın.


 • puivesor

  Puiv üyelerine sorular sorulan bölüm.

  313 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  magic

  banabubade
  • soracağınız soruyu başlığa tam olarak yazın
  • soruyu yarım bırakıp içerikten devam etmeyin
  • soru cümlesi olmayan başlıklar açmayın
  • belli bir konudaki soruyu ilgili bölüme sorun (örnek: tarih)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...