turkiye'de futbol
 • -1
  ofsaytsizburak 2 ay önce
  fanatikliğin lüzmu yok. hakem salak hatalarıyla galatasarayın sezondaki en iyi oyunlarından birine gölge düşürmüştür. rezillik. türkiye'de hakemler yetersiz. yabancı hakem sistemi gelmeli.
  ayrıca dün fenerbahçe taraftarı da maç sırasında ve sonrasında soldado'nun kırmızısını yanlış buldu. heyecandan. bizim fanatikler de öyle şuan. yavaş yavaş heyecanları gidince doğruları söylüyorlar.
  ahmet ağaoğlu güzel konuştu. aferin.
  1
  meqt 2 ay önce
  konu fanatiklik degil ki size calinan penalti derbide ıslanin penaltiya benziyo burdaki kararda tutarlilik var ama nagatomonun fuck offuyla soldadonunkinin ne farki var hakemin tercihine kalmis bi durum falan da bizim mi haberimiz yok biz bu yuzden eksik kalabiliyosak tum rakipler icin gecerli olmali bu durum hakemden hakeme kural mi degisir

  ayrica maci tartisacak olsak iyi oynadiginiz icin hakem ekuban'in penaltisini es mi gecicek? bir de vara gittigi halde vermiyor ya itoglu it kopeklik yapmaya basladi bunlarin alayi
  0
  ofsaytsizburak 2 ay önce
  evet malesef futbolumuzda çifte standart uygulanıyor. uygulama birliği yok. bu hep böyleydi. sadece herkes başına gelince baş kaldırıyor. şuanda da fenere haksızlık yapılıyor fener aynı tavırlarda. ilk devrede en az 4-5 maçta galatasarayın nasıl biçildiğini herkes biliyor. o vakitte galatasaray şuan fenerin verdiği tepkiyi vermişti.
  hayır zaten mal mal karar verip galatasarayın sezonun en iyi oyununa gölge düşürdü. bir de bu açıdan bakarsan tek mağdur trabzonspor değil.
 • 0
  bizanskurdu 2 ay önce
  ehuehuehue
 • futbol

  futbolla ilgili her şey

  190 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  oxygen
  rockefeller
  ofsaytsizburak
  meqt

 • bu bölüm #spor-eğlence bölümünün alt bölümüdür.


 • maç başlığı açarsanız maç hakkında gerekli bilgileri içerikte bulundurun. (kadrolar, goller vs.)

  kaynak vermeyi unutmayın.
  ilgili bölümler;