• 1
  dogolarindante 1 yıl önce
  az önce facebookda önerilen gönderi olarak "rhema türkiye" nin bir videosunu gördüm. video içeriğinde "zaman akıp gidiyor" teması hakim. (söz konusu reklam tıpkı zaman gazetesinin reklamı gibi önce çok sert kışın olduğu sonra baharın geldiği-arap baharına ithafen-türden bir reklam."zaman akıp gidiyor" ve mesajlarımızı artık buradan vereceğiz)
  söz konusu sayfaya girdiğimde incilden ayetlerin paylaşıldığını gördüm. bir paylaşımda tanrı’nın tasarısı h45
  iradenin kazılması yazısına yer verilmiş ve yazı şöye bitiyor : akma işi rab’bin işidir ama kazmak bizim işimizdir. kendimiz kazmalıyız. (tanrı’nın tasarısı, s. 88-89).
  bu yazı şu yüzden önemli bu yazının paylaşıldığı 1 ağustos tarihinde fethullah gülenin bir videosu yayınlandı. videoda bir yerde everest dağı kadar altın tabiri kullanılıyor. konusmanın genel akışında çok sırıttığından gizli bir mesaj olabileceğini düşündüğümden googledan "everest altın" ifadesini arattım. ve karşıma çin everest dağının altını kazıyor haberi çıktı. aynı gün yayınlanan ve kaynağı "malum yer" olan 1 video 1 yazıda bu kadar rastlantı anormal değil mi?
  merak edenler için fethullah gülen 1 ağustos konuşması bu videoda 01:50 dakika
  bahsettiğim sayfa da rhema türkiye
 • 1
  dogolarindante 1 yıl önce
  önemli yerler büyük harfle yazılmıştır
  yorum 1 de bahsettiğim rhema türkiye sayfasında biraz gezdikten sonra "7 temmuz" tarihli bir gönderi gördüm.içeriğinin ilgili kısmı :
  "o bunu sadece hayaller aracılığıyla yapıyor. bazen bir paylaşımı dinlerken, aklınızın nerede olduğunu bilmiyorum: belki aya gitmiştir! dışarıdan bakıldığında, kafanızı sallıyorsunuz ama içinizde uzayda olan bir şeyi hayal ediyorsunuz. paylaşım sırasında sesi duyuyorsunuz ama hiçbir şey almıyorsunuz. zihniniz hayallerle körleştiriliyor.
  insanlar çoğu zaman hayalleriyle dünyanın çevresini dolaşırlar. birkaç saniye içinde insanlar bütün dünyayı dolaşabilirler. uzak doğu’ya en hızlı jetten bile daha hızlı bir şekilde gidebilirler! düşüncede ne kadar da çok hayal vardır!"


  yani aradaki anahtar kelimelerden çıkarıldığı kadarıyla 1 ay sonra bir jetle ve bir uzakdoğu ülkesiyle alakalı bir mesaj içeriyor. gönderi tarihinden 1 ay sonrası 7 ağustos demokrasi mitingi ne denk geliyor. bu bir suikast emri olabilir, lütfen yorumlarınızı bekliyorum


 • karışık

  Karışık

  50 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...