-1
devletin ve terörün taraftarı olmamak
ülke insanının başına gelen herhangi bir ölüm ya da kötü olayın sonucunda ''ikisinin de amına koyayım'' deme durumudur. sonra teröre küfür ettiğiniz de gerizekalı solcu'dan aldığınız tepki çok ilginçtir. devlete küfür ettiğinizde bir devletseverden aldığınız ''vatan haini'' tepkisi de tadından yenmez.

genel olarak bu durumun içerisine giren kişinin ettiği küfür elbette ki sadece devlet ve terörle sınırlı değildir. sınır ''insan canını'' önemsemeyen bütün beyinsizlere küfür ederken kendini aşar. mesela facebook da ankara patlamasından fotoğraf alıp ''tecavüzcü dindarın üstünü nasıl kapatırız?'' isimli fotoğraf diye paylaşarak ankara patlamasını müslümanların üstüne atmaya çalışan islamofobik orospu çocuğuna küfür eder bu kişi.
ayriyeten evinde çekirdek çitleyerek patlamaların keyfine varan kürt ırkçısı haysiyetsize ve yine aynı çekirdekle sur'da araya kaynayan masum insanlara iğrenç dişlerini televizyon ekranına yansıtarak ''gebersinler amk'' diyen orospu çocuğuna da küfür eder.

neden mi? çünkü elinden gelen tek şey küfür etmektir. çünkü bu kişinin çözüm olarak sunduğu şeyler kimse tarafından dinlenmemekte, insanlar sadece gelen ''sorun'' un üzerine yoğunlaşıp köpek gibi birbirlerine bok atmaktadır. çözüm için bir şey yapmayı geçtim, çözüm üzerine düşünmekten bile acizdirler. geçtim ''çözüm'' üzerine düşünmeyi, düşünmekten dahi acizdirler.

sadece küfür eden kişi ise sadece küfür edebildiği için kendini kötü hissetmekte, bir küfür de kendine etmektedir.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • düşünce

  İnsanların kendi fikir ve düşüncelerini belirttiği platform.

  4 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ismetpasha

 • -Siyasi düşüncelere saygısızlık

  -Fikir veya düşüncelere sırf beğenilmediği için hakaret

  -Düşünce misyonerliği için yazılan yazılar

  YASAKTIR

  1. Madde herkesin kendine has görüşleri olduğu

  3. Madde kalkıp da insanları şuna şuna inanın diye başlıklar açılmaması için

  Konulmuştur/ Üyeler tarafından daha sonra tartışılıp ortak sonuca varılabilir.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...