10

cem yılmazın mehmetçik vakfına bağışı

son zamanlar da doğaya olsun ve son olarakta mehmetçik vakfına bağış yaparak milletin gönlünü kazanmıştır sanırım son gösterisinde kazanılan tüm parayı vakfa bağışlamış kendileri. adamlığını göstermiştir kimse gösteriş vs demesin adam açık açık belli etmiş ve ne demek istediğini açık açık anlatmıştır diye düşnüyorum.

bu da açıklaması
 • 1
  yavuzsultanmehmet 9 gün önce
  çok sağlam bir kapak olmuş bazı bordo klavyeli piç kurularına, onlardan milliyetçisi yok ama 5 lira ver desen vermez mehmetçiğe.
 • 1
  alicoyum 9 gün önce
  adam 18 ay askerliğini yapmış, adama hain diyorlar. bu bağışı da götlerine sokarlar artık. onlara göre bedelli yapan alişan vatansever, yusuf güney bir kahraman.
  0
  serbestyazar 9 gün önce
  söylediklerine katılıyorum fakat askerlik süreyle vs ile vatan severliği belirlenmez ona bakarsan atalarımıza göre hepimiz vatan hainiyiz, niye ? çünkü çalışmıyoruz etmiyoruz onca saçma sapan adam var ne bi şey için mücadelen var ne başka bir şey var önemli olan bi şeyler katmak üretmek vs vs sen sabahları kalkarken işe küfür ederek gidiyorsan istersen 5 sene yap fark etmez ülkene katkın olmadıktan sonra boş.
 • 0
  hedap 9 gün önce
  şimdi burda bir anlam kargaşası var.
  henüz yapılmamış olan bir gösterinin gelirini, toplumun bir kesiminin ve bir kaç sanatçının kendisini büyük bir harekatin içinde olan askerler için gerekli destek ve birlik mesajlarını paylaşmadigi için eleştirdiği bir ortamda, topluma sus payı vermek, kendi cebinde ki parayı değil de, cebine daha sonra gelecek bir parayı, böyle bir eleştirinin olduğu bir ortamda yapma sözü vermek...

  ben açıklanmış bir şey göremiyorum.
  mehmetçik vakfına yapmış olduğu değil, yapacak olacağı bağış için şimdiden allah razı olsun. bu ülkede para kazanan tüm sanatçılar umarım buna uyar.
  ama bunu gelen eleştirilerin yoğun olduğu bir dönemde bir sıyrılma amacıyla kullanmış gibi hissediyorum. umarım öyle değildir ama zamanlama başka bir ihtimal doğurmuyor.
  0
  redlack 9 gün önce
  bağış yapılacak. konu kapanmıştır. fesatlık hiçbir işinize yaramıyor. ağızlar değil ellere hareket.
  0
  hedap 9 gün önce
  ne çok seviyorsunuz hemen yaftalamayi. fesatlık ne alaka şimdi?
  türk ordusunun bu harekatı bir kaç sanatçının destek mesajına mı muhtaç ki saf tutma vurgusu yapalım. benim öyle bir düşüncem yok.
  ama eleştirenler var ki o eleştirileri yapanların arasında bedelli askerlik yapan sikkolar da var.
  adam saçma bir şekilde sosyal medya da mehmetçiğe destek mesajı atmadığı için hedef haline gelmiş ve bir anda bağış mesajı paylaşıyor.
  yapsın allah razı olsun ona bir şey dediğimiz yok ama içinden gelerek mi yaptı yoksa eleştiriler mi onu bunu yapmaya zorladı onun arasında git gel yapıyorum ve zamanlaması nedeniyle de samimiyetsiz buluyorum.
  1
  redlack 9 gün önce
  tamam, müsait zamanlarda da yapar söylerim. ne zaman uygun düşer sana?
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  607 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.