cem yılmazın mehmetçik vakfına bağışı

  10
  serbestyazar 11.10.2019 16:37
  son zamanlar da doğaya olsun ve son olarakta mehmetçik vakfına bağış yaparak milletin gönlünü kazanmıştır sanırım son gösterisinde kazanılan tüm parayı vakfa bağışlamış kendileri. adamlığını göstermiştir kimse gösteriş vs demesin adam açık açık belli etmiş ve ne demek istediğini açık açık anlatmıştır diye düşnüyorum.

  bu da açıklaması
 • 1
  yavuzsultanmehmet 11.10.2019 17:38
  çok sağlam bir kapak olmuş bazı bordo klavyeli piç kurularına, onlardan milliyetçisi yok ama 5 lira ver desen vermez mehmetçiğe.
 • 1
  alicoyum 11.10.2019 19:22
  adam 18 ay askerliğini yapmış, adama hain diyorlar. bu bağışı da götlerine sokarlar artık. onlara göre bedelli yapan alişan vatansever, yusuf güney bir kahraman.
  0
  serbestyazar 11.10.2019 19:31
  söylediklerine katılıyorum fakat askerlik süreyle vs ile vatan severliği belirlenmez ona bakarsan atalarımıza göre hepimiz vatan hainiyiz, niye ? çünkü çalışmıyoruz etmiyoruz onca saçma sapan adam var ne bi şey için mücadelen var ne başka bir şey var önemli olan bi şeyler katmak üretmek vs vs sen sabahları kalkarken işe küfür ederek gidiyorsan istersen 5 sene yap fark etmez ülkene katkın olmadıktan sonra boş.
 • 0
  hedap 11.10.2019 20:42
  şimdi burda bir anlam kargaşası var.
  henüz yapılmamış olan bir gösterinin gelirini, toplumun bir kesiminin ve bir kaç sanatçının kendisini büyük bir harekatin içinde olan askerler için gerekli destek ve birlik mesajlarını paylaşmadigi için eleştirdiği bir ortamda, topluma sus payı vermek, kendi cebinde ki parayı değil de, cebine daha sonra gelecek bir parayı, böyle bir eleştirinin olduğu bir ortamda yapma sözü vermek...

  ben açıklanmış bir şey göremiyorum.
  mehmetçik vakfına yapmış olduğu değil, yapacak olacağı bağış için şimdiden allah razı olsun. bu ülkede para kazanan tüm sanatçılar umarım buna uyar.
  ama bunu gelen eleştirilerin yoğun olduğu bir dönemde bir sıyrılma amacıyla kullanmış gibi hissediyorum. umarım öyle değildir ama zamanlama başka bir ihtimal doğurmuyor.
  0
  redlack 11.10.2019 21:13
  bağış yapılacak. konu kapanmıştır. fesatlık hiçbir işinize yaramıyor. ağızlar değil ellere hareket.
  0
  hedap 11.10.2019 21:34
  ne çok seviyorsunuz hemen yaftalamayi. fesatlık ne alaka şimdi?
  türk ordusunun bu harekatı bir kaç sanatçının destek mesajına mı muhtaç ki saf tutma vurgusu yapalım. benim öyle bir düşüncem yok.
  ama eleştirenler var ki o eleştirileri yapanların arasında bedelli askerlik yapan sikkolar da var.
  adam saçma bir şekilde sosyal medya da mehmetçiğe destek mesajı atmadığı için hedef haline gelmiş ve bir anda bağış mesajı paylaşıyor.
  yapsın allah razı olsun ona bir şey dediğimiz yok ama içinden gelerek mi yaptı yoksa eleştiriler mi onu bunu yapmaya zorladı onun arasında git gel yapıyorum ve zamanlaması nedeniyle de samimiyetsiz buluyorum.
  1
  redlack 11.10.2019 23:41
  tamam, müsait zamanlarda da yapar söylerim. ne zaman uygun düşer sana?