7
mehdi eker'e düzenlenecek olan saldırı hakkında.
öncelikle mehdi eker veya başka bir akpliyi sevmediğimi dile getirerek sözlerime başlıyorum.

bir terör örgütüsünüz devlet büyüklerinden birini suikast düzenlemek sizin işiniz bunlarla besleniyorsunuz onada eyvallah mezarın etrafını bomba dçşşemek ne demektir.

bu hain terör örgütünün elebaşına bebek katili denildiği için ortalığı yıkan şerefsizlere sesleniyorum. o dağdaki itlerinizin dini imanı yok anladıkta siz müslümanız diye geçiniyorsunuz. barış istiyorsunuz sonrada mezarlara bomba döşşeyenleri savunuyorsunuz. hangi dinde hangi meshepte böyle bir hayvanlığı kaldırabilir. daha nasıl insan içine çıkıp konuşacaksınız.

kodumunun araplarında da bile daha müslümanlık yayılmadan önce haram ayları diye bi kavram var o günlerde ateşkes ilan edilir. dün dövüşenler gelir mekkede bayram yaparlardı. sizler nasıl bir soysuzsunuz ki bayramda bile şerefsizlik peşindesiniz.

bu terör örgütünün hangi uzantısı olursa olsun pyd/ypg/pkk alayı aynı borudan işemektedir. hepsi türkiye'nin düşmanıdır.

bu gruplardan birini ayırıp bunlar terör örgütü değil diyende türkiye'nin düşmanı onu diyenin götünü yalamak için tamam diyende vatan hainidir!!!

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...