kadir davasında kadın ifadesini değiştirdi oros..

  9
  systemfailed 11.2.2020 17:37
  darp raporu almıştı: inkar edip, kadir'i suçladı
  konya'da, özgür duran’ı (32) sevgilisi ayşe d.’yi (35) döverken engellemek istediği sırada çıkan arbedede kalbinden bıçaklayarak öldüren kadir şeker'in (20), tutukluluğuna itiraz edildi. şeker'in avukatı tarafından üst mahkemeye verilen itiraz dilekçesinde, tahliye kararı alınması istendi. olaydan sonra polis eşliğinde hastaneye giderek darp raporu alan ayşe d. ise şiddet olayının yaşanmadığını iddia ederek, "üniversiteye hazırlanan bir çocuğun üzerinde bıçağın ne işi var?" dedi.
  arbede sırasında özgür duran'ın yere düştüğünü belirten ayşe d., şunları söyledi:

  ''boğuşma esnasında özgür yere düştü. özgür'den kan geliyordu. ortada bıçaklamayı gerektirecek bir durum yoktu. karı-koca arasında yaşanabilecek bir tartışmaydı bizimki. olaydan sonra polis eşliğinde hastaneden darp raporu aldım. ancak vücudumda herhangi bir darp söz konusu değil. dayak yemiş olsam, özgür bana vurmuş olsa, illaki darp izi olurdu. kadir özgür'ün kendisini darp ettiğini söylüyor ama özgür de de darp izleri var. görünen o ki o da özgür'e vurmuş. özgür'ün yüzünde darp izleri vardı. ortada bıçak çekecek bir durum kesinlikle yoktu. üniversiteye hazırlanan bir çocuğun üzerinde bıçağın ne işi var? özgür ile çok güzel günlerimiz oldu. bir insanı geçmişiyle yargılamamak gerekir. 19 suç kaydı olması, bir insanı kötü yapmaz. ne yaptıysa uyuşturucu yüzünden yaptı. ama ben elimden geleni yapıp, onu bu durumdan kurtardım. bana bu konuda her zaman minnettardı. güzel bir birlikteliğimiz vardı."
 • 1
  argent 11.2.2020 18:02
  19 suç kaydı olması bir insanı kötü yapmaz diye düşünüyor bence kadının ifadesinin bir önemi olmamalı akli dengesi yerinde değil gibi
 • 1
  gamzeszgin 11.2.2020 18:44
  kadının ruh hastası olduğunu düşünüyorum. hiç tanımadığı gencecik bir insan onun için onun yardım çığlıkları için hayatını karartmışken bu ağzından çıkanlar laf mı acaba? sadece merak ediyorum kendisine el kaldıran bir park köşesinde dayak atan bir adama aşık olup öteki taraftaki çocuğu görmeyecek kadar kör mü? orada öldürülmüş olsa şuan da insanlar onu konuşuyor olacakken bu dedikleri laf mı?
 • 2
  fevzi 11.2.2020 19:18
  her zaman derim, bir kadın bir erkek kavga ederken görüyorsanız hiç takmayın. polisi falana arayın. boku sizi bulur, böyle ortada kalırsınız.
 • 0
  hedap 12.2.2020 22:38
  işte gerçek aşk burdur. soranlara gösterirsiniz.
 • 1
  aynendiyerekyasamak 17.2.2020 13:46
  yandı gül gibi çocuğun gençliği.
  işte böyle böyle yardım severliğimizi çürüttünüz.