-1
vezneciler’deki patlamanın sorumlusu kılıçdaroğlu! (okuyun neler neler yapmış bu kılıçdaroğlu)
terörü azdıran; ankara’daki, istanbul’daki, bursa’daki patlamalarda hep kılıçdaroğlu’nun parmağı var!..

o yüzden de kılıçdaroğlu’nun suratına yumurta atılması da önüne mermi atılması da gayet doğal!..

----

kılıçdaroğlu başbakanken (!) bu ülkede askerleri, “ergenekon” diye bir örgüt adıyla içeri tıktı; türk askerinin imajını yerle bir etti, gücünü kırdı!

bunu nasıl yaptı?

gülen cemaati örgütü ile beraber hareket etti, kılıçdaroğlu’nun ruhu bile duymadan neredeyse devleti ele geçirecektiler; bir kış sabahında ancak uyanabildi kılıçdaroğlu!..

----

askerlere, doğu bölgesinde “bu terör mensuplarına dokunmayın!” dedi kılıçdaroğlu! askerler de dokunmadı! valilere dokunmayın dedi, kılıçdaroğlu; valiler de dokunmadı!

askerler 290 tane operasyon yapmak istedi, kılıçdaroğlu’nun valileri sadece 8’ine izin verdi!

kılıçdaroğlu bunların ardından “kandırıldık!” dedi.

bunları hep kılıçdaroğlu yaptı!

başbakan kılıçdaroğlu ışıd’e destek sağlayıp tırlar dolusu silah, roket gönderdi! ha bu arada kılıçdaroğlu’nun, sağlık bakanı “biz ışid’liyi de tedavi ederiz” dedi!

teröre o kadar destek verdi ki!

bu askerlerin hiç hoşuna gitmedi, zaten askerleri hiç sevmedi; gitti askere “kelle” dedi. açıkçası asker de kılıçdaroğlu’nu sevmedi ve başta genelkurmay başkanı ışık koşaner olmak üzere 4 orgeneral istifa etti.

----

gitti pkk’ya destek veren mesut barzani ile birlikte “terörist olan devlet türkiye’dir!” diyen şivan perveri diyarbakır’da buluşturdu; bir tek türk bayrağı sallanmayan ortamda beraber gülücükler verdiler…

bu arada bilmeyenlere hatırlatalım bu barzani, peşmerge’nin lideri ve bu peşmerge güçleri türk sınırlarından kobani’ye geçerken “biji serok obama” diyen güçler!

peki bu peşmerge kobani’ye geçerken onlara, orada eşlik eden kimdi?

hemen söyleyelim, pkk! 400 pkk’lı kobani’de kol kola girip savaştılar!..

bir dolmabahçe görüşmesi oldu, taraflardan akp’li yalçın akdoğan orada, ülkenin iç işlerinden sorumlu olan bakan orada; hdp’li sırrı süreyya önder orada ellerinde bir mutabakat kağıdı kameralara el sallıyorlar ve bizim kılıçdaroğlu çıkıyor ve “dolmabahçe mutabakatı olmadı” diyor!

breh, breh, breh!..

doğru ya cemaate karşı “kandırıldık” diyen kılıçdaroğlu burada da “aldatıldık” diyecekti…

----

sen git, habur’da 34 pkk’lıyı davul zurna ile karşıla, kandil’den gelen pkk’lı hüseyin ipek‘i futbol maçında şeref tribününde oturt, sonra ben “tüm milliyetçiliğini ayaklar altına alıyorum” de; sonra git “tek vatan, tek millet” türküsünü söyle, gazileri hastanelerde ziyaret ederek seçim hazırlıkları yap!

bugün türkiye’deki tüm terör olaylarından sen sorumlusun, ankara’dakilerden de istanbul’daki vezneciler’dekinden de…

kusura bakma kılıçdaroğlu; bugün, bu muhalefetteki (!) akp olmasaydı, sen bu ülkenin tamamını pkk’ya verecektin, onların kulu olacaktın!

vezneciler’deki patlamanın sorumlusu kılıçdaroğlu!

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...